با افتخار از این دولت حمایت می کنیم و واهمه ای هم نداریم
بخشدار سنگر در همایش رأی اولی ها:

با افتخار از این دولت حمایت می کنیم و واهمه ای هم نداریم

اسرار امروز . رحیمی بخشدار سنگر در همایش رأی اولی ها خطاب به دانش آموزان گفت: تک تک شما می توانید رسانه این دولت باشید.

وی با اشاره به حواث سال ۸۸ و دفاع تمام قد از عملکرد هاشمی رفسنجانی در سال ۸۸ اظهار داشت: آیت الله هاشمی با مدیریت خود کشور را در سال ۸۸۸ از یک پیچ خطرناک عبور داد.

بخشدار سنگر با تأکید بر اینکه تفکر هاشمی و راه هاشمی ادامه دارد افزود: برخی دوستان داخلی دل همه وفاداران به انقلاب را خون کردند.

بخشدار سنگر تاکید کرد: دل خانواده شهدا و ایثارگران را خون نکنید. وی یادآور شد : متأسفانه امروز افرادی که ریشه ای در این نظام ندارند و کمکی به انقلاب نکردند مقابل خانواده شهدا قرار گرفته اند و می گویند چون بخشدار فلان تفکر را دارد نباید حرف بزند.

رحیمی خاطرنشان نمود : دنبال اندیشه ای بروید که بخواهد دنبال پیشرفت کشور باشد. وی افزود: جلوی سخنرانی مرا می گیرید اما جلوی تفکر من را نمی توانید بگیرید.

نماینده دولت در بخش سنگر ضمن تأکید بر مشارکت نوجوانان در انتخابات گفت: دوران طلایی سیاست خارجی کشور زمانی بود که دکتر روحانی دبیر شورای عالی امینت ملی کشور بود! وی ادامه داد: چند نفر از بزرگان نظام که در کنار امام بودند امروز باقی مانده اند؟ امروز افتخار ما خدمت در دولت ولایت مداری است که در مقابل فرمایشات رهبر انقلاب نمی ایستد. اینها را باید با افتخار بگویند.

رحیمی با بیان اینکه استاندار گیلان ۱۱ نفر از فرزندان شهدا از جمله اینجانب را در پست های مدیریتی منصوب کرده اند گفت: دیدار منظمی که آقای رئیس جمهور با خانواده معظم شهدا داشته اند هیچ کس دیگری نداشته است.

بخشدار سنگر ادامه داد: به والله من تا عید نوروز نمی دانستم که آقای جهانگیری برادر دو شهید هستند و همسر ایشان خواهر دو شهید است. وی ادامه داد: می گویند برجام چه کرد. اگر برجام نبود چه می کردیم. می خواستند آب بگیرند و نفت بدهند! کالای خوراکی بگیریم و نفت بدهیم.

بخشدار سنگر افزود: روحانی اولین نفری بود که به امام خمینی(ره) لقب امام داد. هشت سال در دوران دفاع مقدس، کشور را در کنار آیت الله هاشمی و در آن شرایط سخت اداره کرد. وی خطاب به دانش آموزان گفت: تک تک شما می توانید رسانه این دولت باشید. با افتخار می گوییم اندیشه این دولت با دستان توانمند جوانان این کشور که اعتقاد به تغییر دارند ادامه پیدا خواهد کرد.

رحیمی در پایان ضمن دعوت به مشارکت همگانی در انتخابات گفت: ما نماینده دولت تدبیر و امید هستیم و با افتخار از این دولت حمایت می کنیم و واهمه ای هم نداریم.

5900bc84046b0.jpg

5900bcb258deb.jpg

ارسال شده در چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۴ بعدازظهر
کد خبر: 0114909
آخرین خبر ها
گزیده خبرها