خط و نشان رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در صورت عدم تسویه معوقات پرسنلی

خط و نشان رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در صورت عدم تسویه معوقات پرسنلی

اسرار امروز30 میلیارد تومان از مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان اختصاص پیدا می کند/ ۱۰۱ طرح عام‌المنفعه سلامت تا پایان امسال در گیلان به بهره برداری می رسد/ بزودی عملیات ساخت ۲۰ پروژه بهداشتی و درمانی در گیلان  آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اسرار امروز، ارسلان سالاری در جلسه با هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: در نشست با دکتر مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهوری، مقررشده قریب به 30 میلیارد تومان از مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان،  جهت تخصیص به طرح های مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه اختصاص پیدا کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از اتمام ۱۰۱ طرح عام‌المنفعه سلامت تا پایان امسال خبر داد و گفت: از این تعداد، ۲۹ پروژه‌ در هفته دولت سالجاری در صورت تأمین اعتبار آماده افتتاح و بهره‌برداری هستند.

سالاری از طرح مشترک طرح‌های عمرانی با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) خبر داد و خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک، عملیات ساخت ۲۰ پروژه بهداشتی و درمانی در گیلان با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آغاز می‌شود.

دکتر سالاری همچنین از تسویه معوقات پرسنلی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: کلیه پرداختی‌های پرسنلی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان تا خردادماه امسال آماده پرداخت بوده است و مسئول تعویق در پرداختی‌ها، مسئولان واحدهای تابعه خواهند بود. وی همچنین از پرداخت تمامی معوقات تجهیزات پزشکی، بازار و ذخیره بازنشستگی تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

ارسال شده در یکشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱ قبل‌ازظهر
کد خبر: 3614029
آخرین خبر ها
گزیده خبرها