نمی دانیم برخی کمکها از کجا می آید
رئیس هئیت مدیره آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت:

نمی دانیم برخی کمکها از کجا می آید

اختصاصی/ اسرار امروز/ اسرار امروز. دکتر سید احمد قیامی، رئیس هئیت مدیره آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت در مراسم افتتاح مرکز جامع توانبخشی امام موسی کاظم(ع) ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت گفت: چراغ این آسایشگاه با حضور خیران و پشتیبانان همچنان روشن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، دکتر سید احمد قیامی، رئیس هئیت مدیره آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت در مراسم افتتاح مرکز جامع توانبخشی امام موسی کاظم(ع) ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت گفت: افتخار می کنیم در این آسایشگاه به کسانی خدمت می کنیم که شاید در کنار خانواده خود نمی توانستند به هر دلیل زندگی کنند و این افتخار به همه ما هدیه شده است.

قیامی با تاکید بر اینکه آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت، افتخار ایران، گیلان و منطقه است، افزود: این آسایشگاه به دلیل قدمت یکی از معروفتریت مجموعه های حمایتی از سالمندان و معلولین منطقه است که  با زحمت و دعوت بخیر عزیزانی همچون مرحوم آیت الله ضیابری، امین زاده، دکتر حکیم زاده، دکتر استقامت، چینی چیان و آرسن میناسیان بنا نهاده شد. کسانی که که اکنون در بین ما حضور ندارند و این آسایشگاه را بنا گذاشتند و به آیندگان سپردند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه چراغ این آسایشگاه با حضور خیران و پشتیبانان همچنان روشن است، یادآور شد: نمی دانیم برخی کمکها از کجا می آید و اسم برخی خیران را اصلا نمی دانیم.

وی با بیان اینکه چطور باید قدردان مردمی که در دوران کرونا اینجا را  فراموش نکردند، باشیم، خاطرنشان کرد: تمام حوزه های اقتصادی در دوران سخت کرونا آسیب دیدند اما افتخار می کنیم در دوران کرونا نه تنها کمک خیران و مردم مظلوم و ستمدیده به آسایشگاه کم نشد، بلکه افزایش هم یافت. کسانی که خودشان درگیر مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا بودند.

قیامی در پایان ضمن تقدیر از پرسنل آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت گفت: شهر رشت اما القری خیرین کشور است.

 

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
کد خبر: 2435325
آخرین خبر ها
گزیده خبرها