حق ندارم نگاه سیاسی در مدیریت اعمال کنم
مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت:

حق ندارم نگاه سیاسی در مدیریت اعمال کنم

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. سید علی حسینی، مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی امام موسی کاظم(ع) این مجموعه گفت: زبان در بیان زحمات و تلاش پرسنل آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت در دوران کرونا ناتوان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سید علی حسینی، مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی امام موسی کاظم(ع) این مجموعه گفت: اگر در چند سال اخیر این آسایشگاه شاهد پیشرفت و توسعه بوده، دلیلی جز حضور اعضای محترم هیات مدیره کاربلد و همراه ندارد.

حسینی با تاکید بر اینکه پرسنل این مجموعه جهادی و فداکارانه تلاش می کنند تا آسایشگاه محلی برای زندگی بیش از 450 مددجو باشد، افزود: اگرچه نگهداری چنین مرکزی با بیش از 450 مددجو در شرایط سخت اقتصادی کار بسیار سختی  است اما بعضی اوقات متوجه نمی شویم که چطور مشکلات این مجموعه حل می شود و در واقع دستهای خدا در این مجموعه کاملا احساس می کنیم.

وی با بیان اینکه این آسایشگاه در 56 سال قبل بعنوان اولین آسایشگاه کشور بنا نهاده شد، گفت: مسئولانی که در چنین مراسمی دعوت می شوند و نمی آیند، خودشان ضرر می کنند. حضور در این مجموعه افتخاری است که نصیب هر کسی نمی شود.

حسینی با اشاره به اینکه دست همه خیران را با هر نگاه سیاسی برای کمک به مددجویان می فشارم ، تاکید کرد: بعنوان مدیرعامل این آسایشگاه حق ندارم نگاه سیاسی در مدیریت اعمال کنم و اگر اینکار را انجام دهم به 450 مددجو خیانت کرده ام.

این مقام مسئول یادآور شد استاندار گیلان می تواند زمینه لازم را برای ارتباط دست اندرکاران این مجموعه با کارکندان دولت را برای دریافت کمکهای مردمی برقرار کند.

مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت با بیان اینکه هنوز اعتبار 10 میلیارد تومانی سفر رییس جمهور برای اتمام ساختمان چهار طبقه مرکز توانبخشی تخصیص پیدا نکرد، اضافه کرد: حتی یک ریال از اعتبارات آسایشگاه را در این مرکز هزینه نکردم و  40 درصد از ساخت فضای 600 متر مربعی این مرکز با هزینه ای معادل 2 و نیم میلیارد تومان، تماما با کمک خیرین ساخته شد.

حسینی با تقدیر ویژه از مریم گل احضار شهردار منطقه چهار رشت ، خاطرنشان کرد: اگر کمک ایشان به مجموعه آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت نبود، قطعا این مرکز توانبخشی به بهره برداری نمی رسید.

وی با تاکید بر اینکه نمی توانم نام پزشکانی همچون دکتر بخشنده و خانم دکتر صابری را نبرم چرا که همیشه همراه مددجویان این مرکز هستند، تاکید کرد: از پزشکان متخصص می خواهم ماهی یکبار هم مددجویان این مرکز را برای باقیات و صالحات خود ویزیت کنند.

این مقام مسئول در ادامه سخنانش از سرکار خانم امیر فریار، خانم سعادت صانعی، حاج رحمت نجفی پدر استاندار اسبق گیلان، شادروان احمدزاده فر، اسماعیل پور، ریحانی، شیروانیان، فلسفی، دکتر مستشاری، حشمت قربانپورو ... به نیکی یاد کرد و کمک چنین خیرانی را باعث پایداری این مجموعه بزرگ عنوان کرد.

وی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد : نمی توانم از جناب آقای عنایت الله  دبیریان نام نبرم چرا که هر بار برای تامین سیم و کابل این مجموعه مراجعه کردیم، لبیک گفت و تمام سیم و کابل این مرکز توانبخشی را تامین کرد.

 وی تاکید کرد: زبان در بیان زحمات و تلاش پرسنل آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت در دوران کرونا ناتوان است و هر چند که زحمات این عزیزان از سوی مسئولان دیده نشد.

مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در پایان با بیان اینکه بیش از 100 مددجوی کمیته امداد در این مجموعه بستری و تحت مراقبت قرار دارند، گفت: این انتظار وجود دارد با توجه افزایش شدید تورم مسئولان کمیته امداد توجه ویژه تری به مددجویان تحت پوشش خود در این مرکز داشته باشند.

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
کد خبر: 8852130
آخرین خبر ها
گزیده خبرها