آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت آبروی استان گیلان است
فرماندار شهرستان رشت:

آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت آبروی استان گیلان است

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. حمید رضا امام پناهی فرماندار رشت در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی امام موسی کاظم (ع) آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت گفت: رمز ماندگاری این مجموعه به خیرینی هست که با صداقت تمام برای آخرت خود در این مجموعه سرمایه گذاری می کنند و این توفیق را خداوند به هر کسی نمی دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، حمید رضا امام پناهی فرماندار رشت در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی امام موسی کاظم (ع) آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت گفت: صدقه جاریه برای آنهایی که این آسایشگاه را راه اندازی کردند تا ابد ماندگار خواهد بود.

امام پناهی افزود: یکی از دلایل موفقیت این مجموعه این هست که دولتی نیست.

فرماندار رشت با اشاره به تأثیر مستقیم توانبخشی در بازگرداندن توانایی افراد و بالابردن کارایی سالمندان و معلولین در انجام امور روزانه، گفت: سالمندان و معلولین از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه اند که نیازمند بهبود عملکرد جسمی و ذهنی در خانه و جامعه می باشند.

 امام پناهی جایگاه ممتاز این مجموعه در سطح کشور را به دلیل خیر محور بودن و پیشگامی خیرین گیلانی در دهه ها قبل برشمرد و اظهار داشت: فعالیت مراکزی از این دست سبب می‌شود تا معلولین و سالمندان با بهره گیری از حرکات اصلاحی و خدمات درمانی از زندگی ایده آل و متناسب با شرایط سنی و جسمی خود برخوردار شوند

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت خاطرنشان کرد: رمز ماندگاری این مجموعه به خیرینی هست که با صداقت تمام برای آخرت خود در این مجموعه سرمایه گذاری می کنند و این توفیق را خداوند به هر کسی نمی دهد.

وی اضافه کرد: دولتی بخشی از هزینه های این مجموعه را بصورت یارانه پرداخت می کند اما بخش اعظمی از این هزینه ها توسط خیران تامین می شود و می توان با استفاده از ظرفیت خیران کارهای بزرگی انجام داد.

وی با بیان اینکه آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت آبروی استان گیلان است و باید پایدار بماند، تاکید کرد: ما در کنار این مجموعه هستیم و از تمام ظرفیتها برای کمک به مددجویان استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان یادآور شد: پرسنل این مجموعه با عشق و علاقه به مددجویان خدمت می کنند که قابل تقدیر است و در این مجموعه رابطه عاطفی حاکم است.

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
کد خبر: 4174577
آخرین خبر ها
گزیده خبرها