بازنشستگان شهرداری کلاچای با همت شورا و شهرداری برای اولین بار تجلیل شدند

بازنشستگان شهرداری کلاچای با همت شورا و شهرداری برای اولین بار تجلیل شدند

اسرار امروز برای اولین بار در طول تاریخ تاسیس شهرداری کلاچای به مناسبت سوم مرداد روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مراسمی در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرداری کلاچای برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، برای اولین بار در طول تاریخ تاسیس شهرداری کلاچای به مناسبت سوم مرداد روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مراسمی در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرداری کلاچای برگزار شد.

کامران علیپور ریس شورای اسلامی شهر کلاچای با ابراز خرسندی از برگزاری چنین مراسمی آن را فرصتی گرانبها برای تجلیل و پاسداشت از شان و منزلت بازنشستگان عنوان کرد.

مهدی رشاد  شهردار کلاچای نیز برگزاری این مراسم را  اقدامی فرخنده در راستای پاسداشت از جایگاه بازنشستگان عنوان کرد و گفت: هر اتفاق مبارکی که در این شهر رخ می دهد به یمن دستورات و راهنمایی ریاست محترم شورا و اعضای محترم شورای اسلامی شهر است و اگر این همراهی و هم آوایی نباشد توفیقی در فرایند امور حاصل نخواهد شد.

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به عزیزان بازنشسته تصریح کرد: درب شورا و شهرداری به روی یکایک شما عزیزان باز است و مطمئن باشید در حد توان پاسخگوی خواسته های به حق شما خواهیم بود.

در پایان این مراسم با اعطای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های همکاران بازنشسته شهرداری تجلیل شد.

ارسال شده در دوشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۲ بعد از ظهر
کد خبر: 2501875
آخرین خبر ها
گزیده خبرها