همراهی آحاد جامعه با رعایت الگوی مصرف  در  کاهش خاموشی ها بسیار موثر بوده است
استاندارگیلان :

همراهی آحاد جامعه با رعایت الگوی مصرف در کاهش خاموشی ها بسیار موثر بوده است

اسرار امروزاسدالله عباسی در دیدار با حمید رضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، اظهار داشت: باید مسئولان، مدیران و کارکنان دولت و مجموعه های مختلف اداری و خدمات رسان، خود الگوی مناسبی در همراهی برای صرفه جویی و مدیریت بهینه مصرف انرژی برای همگان باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، اسدالله عباسی در دیدار با حمید رضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، اظهار داشت: باید الگوی عملیاتی صحیح مصرف انرژی و فرهنگ مصرف بهینه در جامعه به خوبی  نهادینه شود.

عباسی گفت:  در شرایط کنونی همراهی مردم و توجه صاحبان صنایع به الگوی مصرف  در گذر از روزهای گرم تابستان و تامین برق پایدار و کاهش خاموشی ها بسیار موثر بوده است و باید مسئولان، مدیران و کارکنان دولت و مجموعه های مختلف اداری و خدمات رسان، خود الگوی مناسبی در همراهی برای صرفه جویی و مدیریت بهینه مصرف انرژی برای همگان باشند.

استاندار گیلان افزود: امسال تمام تلاش مسئولان استان، برای مدیریت بهینه مصرف برق در گیلان به صورت عملیاتی و جهادی در راستای رضایتمندی مردم بوده تا شرایط پایداری نسبت به گذشته فراهم شود.

وی تاکید کرد: اعتبارات پژوهشی شرکت توزیع برق استان گیلان در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه برق و ارتقای سطح همکاری مردم و نگاه مسئولانه آحاد جامعه با تعامل رسانه ها و صدا و سیما هزینه شود.

نماینده عالی دولت یادآور شد: شرکت توانیر باید به اصلاح شبکه فرسوده برق و افزایش ظرفیت تولید در این استان توجه ویژه ای داشته باشد.

حمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید،  انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) نیز در این دیدار با قدردانی از تفکر مدیریتی و نگاه جهادی استاندار گیلان در مدیریت بهینه مصرف انرژی برق گفت: استانداری گیلان در پیک اوج بار برق، در منحنی مصرف، صرفه جویی داشته و بصورت عملیاتی الگو بوده که قابل تقدیر است.

حمیدرضا پیرپیران افزود: امسال نگاه وزارت نیرو برطرح های مشوق محور  و جلب همراهی مردم استوار بوده است.

وی با مهم وحیاتی خواندن موضوع مدیریت مصرف بر ضرورت همکاری، تعامل و همدلی مردم برای عبور موفق از پیک تابستان ۱۴۰۱ تاکید و خاطرنشان کرد: گذر از پیک اوج بار برق ، با همراهی مردم و مسئولان محقق خواهد شد.

 وی از مردم خواست تا با حفظ این روند و تداوم همراهی با صنعت برق، پرسنل  این صنعت را در مدیریت شبکه سراسری یاری دهند.

در این دیدار که معاونین هماهنگی امور عمرانی و امور اقتصادی استاندار گیلان حضور داشتند، محمدتقی مهدی زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان  گزارشی از اقدامات انجام شده برای توسعه شبکه و نیز مدیریت بهینه مصرف برق  ارائه کرد.

ارسال شده در یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
کد خبر: 8081223
آخرین خبر ها
گزیده خبرها