به هیئت ها و تكایای مذهبی برق موقت واگذار می شود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:

به هیئت ها و تكایای مذهبی برق موقت واگذار می شود

اسرار امروزمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرّم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) بیان داشت: هیئت ها و تکایایی که جهت برگزاری این مجالس مذهبی نیاز به برق موقت دارند ، به مدیریت توزیع برق شهرستان مربوطه مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرّم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) بیان داشت: هیئت ها و تکایایی که جهت برگزاری این مجالس مذهبی نیاز به برق موقت دارند ، به مدیریت توزیع برق شهرستان مربوطه مراجعه کنند.

مهدیزاده با تأکید بر این که کارکنان شرکت توزیع برق در سراسر استان همواره آماده همکاری در تأمین برق مطمئن می باشند، اظهار داشت: استفاده از روش های غیرفنی و غیر قانونی در تأمین برق، موجب بروز خطرات جانی و خسارت های مالی برای افراد خواهد شد.

وی تصریح کرد: مسئولان و خادمان هیئت های مذهبی و تکایا در طول سال و همچنین در ایام سوگواری، از لامپ های کم مصرف و پربازده و ال ای دی جهت تأمین روشنایی مورد نیاز برای مجالس عزاداری بهره گیری کرده و از بکارگیری لامپ های کم بازده و پرمصرف از قبیل لامپ های مدادی و رشته ای پرهیز نمایند.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان افزود: به منظور جلوگیری از بروز حوادث ناگوار و ایمنی بیشتر شبکه، به هنگام حمل پرچم و علائم مخصوص عزاداری، ضروری است به تأسیسات و شبکه های توزیع برق توجه شود و فاصله مجاز (حداقل ۲.۵متر ) از شبکه رعایت شود.

مهدیزاده خاطر نشان کرد: تکایا و هیئت های مذهبی در هنگام بهره گیری از انشعاب برق، حتماً از ترمینال ها و پریزهای استاندارد استفاده کنند و تابلوهای ورودی برق را از دسترس کودکان و محیط های مرطوب خارج کرده و از خاموش شدن تمامی تجهیزات برقی در پایان مراسم، اطمینان حاصل نمایند.

ارسال شده در یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
کد خبر: 1415222
آخرین خبر ها
گزیده خبرها