برخی رسانه ها از هول هلیم در دیگ افتادند!!

برخی رسانه ها از هول هلیم در دیگ افتادند!!

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. مردم کشور اکنون به سطحی از آگاهی رسیده اند که فرق دوغ و دوشاب را تشخیص دهند/  شرط انصاف این بود که از بانیان وضع موجود اقتصادی در یکسال گذشته هم توضیح می خواستند که چرا همان سفره کوچک مردم را سلاخی کردند؟!/  اگر چه مسئولان دولت سیزدهم بارها تاکید کرده اند که رسانه ها امیدآفرینی نمایند اما چنین رسانه های مدعی حمایت از مردم و دولت انقلابی، گزک دست رسانه های معاند داده و زحمات دولت سیزدهم در ارائه خدمات به مردم را نقش بر آب می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، برخی رسانه ها در طول یکسال فعالیت دولت سید ابراهیم رییسی، مدیران منصوب دولت گذشته را رنگی کردند بدون اینکه مشخص کنند بر چه اساس و شاخصهایی به این رنگ بندیها رسیده اند!

 این  فعالان رسانه در برخی موارد نسبت به دولت سیزدهم شروع به تاخت و تاز کردند که ایها الناس ، بانیان وضع موجود در استان گیلان هنوز فعالیت می کنند و  برای اسدالله عباسی خط و نشان کشیدند که اگر نسبت به برکناری آنان اقدام نکند،  چنین و چنان می کنیم و داعیه حمایت از دولت مردمی و انقلابی دارند و البته برخی از آنان هم از هول هلیم در دیگ افتادند!! بدون اینکه ببینند برخی از مدیران در گیلان برای تلاش جهادی خود و همکارانشان در ارائه خدمات مطلوب تر به مردم، حتی از سوی بسيج و سپاه بعنوان " مدير جهادي كشوري " تشویق و لوح تقدير دريافت نموده اند.

البته مردم کشور اکنون به سطحی از آگاهی رسیده اند که فرق دوغ و دوشاب را تشخیص دهند و می دانند که برخی رسانه ها به دنبال سهمی از سفره انقلاب هستند و با انگ بانیان وضع موجود و اتهامات بی پایه و اساس، سعی در القای مدیران مد نظر خود به استاندار گیلان بوده و البته الحمدلله اسدالله عباسی تاکنون  زیر بار نرفته است.

قصد نگارنده از طرح موضوع فوق اشاره به نقد یک رسانه اصولگرا در خصوص تغییر مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با تیتر «عملکرد برخی از همشهریان دکتر عباسی، چالش بزرگی برای استاندار گیلان شده است» می باشد. رسانه ای که به دلیل واکنش فوری و شدید تشکلهای کارگری و کارفرمایی و صاحبان صنایع از مواضع خود عقب نشینی کرد و هنوز چند ساعت از انتشار مطلبش نگذشته بود که مجبور به حذف آن شد!! تشکلهایی که تاکید داشتند مخالف گروه بازی اصول گرایی و اصلاح طلبی هستند و حتی اصرار دارند که دولت انقلابی و مردمی سیزدهم  از مدیرانی نظیر دکتر حسین نژاد که  به دور  از خط بازی ها به فکر خدمت است و کارنامه درخشانی در تعهد و تخصص دارد، باید حمایت کند.

صاحب امتیاز این رسانه اصولگرا که از قضا کارمند دولت است دست به شمشیر شد و با طرح موضوعاتی عجیب و غریب به سمت مدیرکل تامین اجتماعی حمله کرد تا شاید خودی نشان دهد. البته بعد از چند ساعت متوجه شد که بازی خورده و مطلب خود را پس گرفت و از پایگاه اطلاع رسانی تحت مدیریت خود حذف کرد.

البته رسانه مورد نظر سعی کرد بگونه ای به افکار عمومی القا کند که مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان بخوبی موضوع تغییر مدیریت تامین اجتماعی گیلان را مهندسی کرده  تا جاییکه حتی دستگاههای نظارتی برخی از گزینه ها را دچار چالش نظارتی کرده اند! در جایی هم مدعی شد  دکتر علی حسین نژاد با حذف رقبای خود به ترفندهای مختلف از جمله انتساب تخلفات ، همچنان مدیر کل تامین اجتماعی گیلان باقی مانده است!!

 اگر چه در اینکه بر اساس چه مستنداتی می تواند اثبات کند که حسین نژاد با انتساب تخلفات ، رقبای خود را حذف کرده از آن بی اطلاع هستیم اما در مورد اینکه حمایت استاندار گیلان بعنوان همشهری دکتر حسین نژاد باعث ابقای وی شده، باید به این رسانه یادآور شد که دکتر حسین نژاد دو سال پیش از حضور دکتر عباسی بعنوان استاندار گیلان ، بر اساس شایستگی ها مدیرکل بوده و متعهد و متخصص نیز هستند چرا که نفر اول آزمون تخصصی آزمون مدیران سازمان تامین اجتماعی بودتد و بیش از 20سال قبل ، چون با مدرک تحصیلی فوق لیسانس جایگاهی برای وی در گیلان نبود بیش از 15 سال بعنوان معاون تامین اجتماعی استان سمنان خدمت کرد.

لازم به یادآوری است استدلال تغییر مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ، تغییر مدیریت تامین اجتماعی در 21 استان کشور بود که طرح چنین نظری از سوی یک رسانه در جای خود قابل تامل و عجیب می باشد!

به نظر می رسد مدیر این رسانه  قبل از انتشار هر نقدی در خصوص مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان، ابتدا باید اطلاعات خود را کامل کند چرا که وقتی خود را حامی دولت سیزدهم معرفی می نماید نباید با طرح چنین موضوعات بی پایه و اساسی، برای دولت سید ابراهیم رییسی حاشیه و هزینه بتراشد.

 اگر چه مسئولان دولت سیزدهم بارها تاکید کرده اند که رسانه ها امیدآفرینی نمایند اما چنین رسانه های مدعی حمایت از مردم و دولت انقلابی، گزک دست رسانه های معاند داده و زحمات دولت سیزدهم در ارائه خدمات به مردم را نقش بر آب می کنند.

انتظار می رفت این رسانه پیش از طرح موضوع بانیان وضع موجود ، سراغ صاحبان صنایع و معادن و تشکلهای کارگری و کارفرمایی و افراد مطلع می رفت یا اینکه در استانداری گیلان، صورتجلسات کارگروه رفع موانع تولید را بررسی می کرد و می دید که در دوران مدیریت دکتر حسین نژاد چه میزان مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی مرتفع شده است.

ارسال شده در دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
کد خبر: 4707939
آخرین خبر ها
گزیده خبرها