شناسایی نقاط حادثه خیز و ایمن سازی آنها با بهره مندی از شیوه های نوین ضروری است
استاندار گیلان:

شناسایی نقاط حادثه خیز و ایمن سازی آنها با بهره مندی از شیوه های نوین ضروری است

اسرار امروزانسجام و وحدت رویه دستگاه‌های خدمات‌رسان حوزه راه در کنار راهنمایی و رانندگی و مدیریت شهری برای کنترل ترافیک و تسهیل در امور عبور و مرور بویژه با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، ضرورت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، اسدالله عباسی استاندار در جلسه شورای ترافیک استان که دیروز شنبه برگزار شد،اظهار کرد: با توجه به حجم ترددهای درون و برون شهری در گیلان همزمان با حضوری شدن مدارس و مراکز آموزش عالی و نیز تراکم حضور گردشگران در ایام تعطیلات از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به مردم استفاده شود.

عباسی افزود: انسجام و وحدت رویه دستگاه‌های خدمات‌رسان حوزه راه در کنار راهنمایی و رانندگی و مدیریت شهری برای کنترل ترافیک و تسهیل در امور عبور و مرور بویژه با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، ضرورت دارد.

وی تاکید کرد: شناسایی نقاط حادثه خیز و ایمن سازی آنها با بهره مندی از شیوه های نوین ضروری است .

نماینده عالی دولت در استان گیلان از اعضای شورای ترافیک گیلان خواست تا طرح مناسب خود برای جلوگیری از تصادفات و کاهش آسیب‌های این حوزه، استفاده بهینه از سرعت کاه‌ها و ایمن سازی تقاطع‌ها، استفاده از چراغ‌های هوشمند راهنمایی و رانندگی با استفاده از ظرفیت سازمان همیاری شهرداری‌ها و بهره گیری از شیوه های نوین را ارائه کنند.

وی بهره‌مندی از نیروهای مردمی و همیاران پلیس در تسهیل تردد و کاهش حوادث و جرائم رانندگی را موثر دانست و گفت: صدا و سیما نیز با تولید برنامه های آموزشی در ارتقای فرهنگ عبور و مرور با حضور کارشناسان و متخصصان و استفاده از ظرفیت ها و همیاری مردم اهتمام ورزد.

ارسال شده در یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۹:۴۴ قبل از ظهر
کد خبر: 7333982
آخرین خبر ها
گزیده خبرها