شما نماینده کدام مردم هستید؟ اصلاً کجایی هستید؟
سرمربی و رییس سابق فدراسیون کشتی خطاب به نمایندگان مجلس:

شما نماینده کدام مردم هستید؟ اصلاً کجایی هستید؟

اسرار امروزوقتی آدم‌ها را یک جوری “خودی” میچینند که آب روی دلشان تکان نخورد، نتیجه اش می شود مجلسی که هر چه بگوییم هست بجز مجلس نمایندگان مردم! هر چه بگوییم دارد بجز انگیزه و غیرتِ دفاع و پیگیری خواستِ مردم!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از آفتاب نیوز، رسول در حمایت از علی کریمی و در اعتراض به نمایندگان مجلس نوشت: شما نماینده کدام مردم هستید؟ اصلاً کجایی هستید؟ اهل کدام کوی و سرزمینید؟ اگر شما نماینده مردم بودید و مطالبات مردم را دنبال می کردید، مردم در خیابان اعتراض نمی کردند و خون نمی دادند! بلکه شما برای پیگیری مطالباتشان فریاد می زدید!

سرمربی و رییس سابق فدراسیون کشتی در ادامه نوشت: وقتی آدم‌ها را یک جوری “خودی” میچینند که آب روی دلشان تکان نخورد، نتیجه اش می شود مجلسی که هر چه بگوییم هست بجز مجلس نمایندگان مردم! هر چه بگوییم دارد بجز انگیزه و غیرتِ دفاع و پیگیری خواستِ مردم!

قهرمان کشتی جهان ادامه داد: میگویند چرا مردم علی کریمی را دنبال می کنند! مردمی که معترضند و جایی و کسی را برای بیان اعتراضشان ندارند، کسی را که جایگاهی مقبول و قابل اعتماد برایشان داشته باشد و حرفشان را بشنود دنبال می کنند. ولو قهرمانی ملی و پیشکسوتی در ورزش باشد که هیچ منفعت شخصی هم در دنیای سیاست و در خصوص این اعتراضات ندارد.

ارسال شده در یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۴۵ بعد از ظهر
کد خبر: 6816306
آخرین خبر ها
گزیده خبرها