برای تکمیل راه آهن رشت-کاسپین مشکلی وجود ندارد
استاندار گیلان :

برای تکمیل راه آهن رشت-کاسپین مشکلی وجود ندارد

اسرار امروزاستاندار گیلان در بازدید از روند تکمیل راه‌آهن رشت-کاسپین گفت: زیرساخت و روساخت قطعه نخست راه آهن رشت_کاسپین بیش از ۹۵ درصد پیشرفت دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ اسدالله عباسی استاندار گیلان با همراهی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از روند تکمیل راه آهن رشت-کاسپین بازدید کرد. وی در این بازدید با تاکید بر اهمیت این پروژه ملی برای جمه.ری اسلامی ایران گفت: اگر چه تکمیل راه‌آهن رشت_کاسپین نه تنها برای گیلان بلکه برای کشور به لحاظ ژئوپولتیکی بسیار حائز اهمیت است اما در سال ۱۴۰۱ وقفه‌ای کوتاه در روند تکمیل این پروژه ملی ایجاد شد که با برگزاری جلسه‌ای با حضور معاون اول و معاون اجرایی رئیس‌جمهوری در نهاد ریاست جمهوری تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ شد.

عباسی افزود: زیرساخت و روساخت قطعه نخست راه آهن رشت_کاسپین بیش از ۹۵ درصد پیشرفت داشته و برای ادامه مسیر در تامین مصالح و اعتبار مورد نیاز مشکلی وجود ندارد.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه مراحل تکمیل راه آهن رشت_کاسپین بدون وقفه در حال انجام است، اظهار کرد: برای تکمیل راه آهن رشت_کاسپین ۶۵۰ میلیارد تومان از طریق مصوبات سفر و ۲۵۰ میلیارد تومان به صورت متمم تخصیص اعتبار شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

ارسال شده در جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۲۱ بعد از ظهر
کد خبر: 6076726
آخرین خبر ها
گزیده خبرها