شهردار رشت بر استفاده از فرصت ها تاکید کرد

شهردار رشت بر استفاده از فرصت ها تاکید کرد

اسرار امروزشهردار رشت، در جلسه شورای معاونین که با حضور معاونین شهردار و رؤسای سازمانهای شهرداری برگزار گردید، اظهار داشت:تسریع در افتتاح ایستگاه آتش‌ نشانی بلوار خرمشهر تا پایان امسال ، افتتاح دو پارک تا ماه آینده، تسریع در اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری، اجرای سامانه سرای ۱۰ ، نوسازی ناوگان حمل و نقل باید در دستور کار قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سید امیر حسین علوی شهردار رشت، عصر روز چهارشنبه ششم مهر ۱۴۰۱ در جلسه شورای معاونین که با حضور معاونین شهردار و رؤسای سازمانهای شهرداری برگزار گردید، اظهار داشت: اکثر سازمانها در حوزه تحقق درآمدها عقب هستند که باید هر طور شده این نقیصه جبران شود.

علوی ضمن تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری، عنوان کرد: امیدوارم با تغییرات مدیریتی که انجام شده انجام برنامه‌ها و پروژه‌ها در شهرداری رشت سرعت بگیرد.

وی با بیان اینکه به علت یکسری دلایل، فصل مساعد اجرای پروژه‌های عمرانی از دست رفته است، اذعان کرد: در وضعیت موجود باید تلاش نماییم تا در جهت پیشبرد برنامه‌ها و پروژه‌های اولویت داری نظیر پارک ۵۰۰ هکتاری لاکان، افتتاح ایستگاه آتش‌ نشانی بلوار خرمشهر تا پایان امسال، افتتاح دو پارک تا ماه آینده، اجرای سامانه سرای ۱۰، نوسازی ناوگان حمل و نقل و ... در حد بضاعت از فرصت ها استفاده کنیم.

ارسال شده در جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۲۰ بعد از ظهر
کد خبر: 7594872
آخرین خبر ها
گزیده خبرها