انتصابات جدید در شهرداری رشت

انتصابات جدید در شهرداری رشت

اسرار امروزشهردار رشت در مراسم معارفه تعدادی از مدیران گفت: با زحمات و تلاش سرکار خانم هاجر خرمدل، وصول مطالبات از آموزش و پرورش برای اولین بار در بودجه شهرداری محقق شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مراسم معارفه تعدادی از مدیران مجموعه شهری به ریاست سید امیر حسین علوی شهردار رشت و با حضور مدیرکل حراست استانداری گیلان برگزار شد. سید امیر حسین علوی شهردار رشت عصر روز ۶ مهر ۱۴۰۱ در این مراسم اظهار داشت: از همه مدیرانی که در جهت جذب اعتبارات شهرداری در حوزه‌های مختلف و وصول مطالبات تلاش کرده‌اند، قدردانی میکنم و تاکید دارم که این تلاشها همچنان استمرار یابد.

شهردار رشت ضمن قدردانی از زحمات مدیران مجموعه شهرداری به ویژه هاجر خرمدل مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت که با بازنشستگی همراه بود، گفت: با زحمات ایشان و وصول مطالبات‌ مان از آموزش و پرورش برای اولین بار بودجه شهرداری رشت محقق شد و انتظار داریم همین روند در سایر حوزه‌های شهرداری هم رقم بخورد.

لطفی نژاد مدیرکل حراست استانداری گیلان نیز در این جلسه اذعان کرد: پست‌ها و مسئولیتها فرصتی برای ارائه خدمت به مردم است، بنابراین باید از این فرصتها جهت بهتر شدن عملکردمان استفاده کنیم و همواره وجدان خود را در نظر بگیریم.

مدیرکل حراست استانداری گیلان اضافه کرد: از خدمات ارزنده و ارزشمند آقای نعمت‌پور در حوزه حراست شهرداری که طی این مدت با وسواس خاصی پیگیر امورات محوله بودند، تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم آقای رحمتی مدیر حراست جدید هم در حوزه صیانت از سرمایه‌های موجود و قوانین و دستورالعملها عملکرد خوبی داشته باشند.

گفتنی است، در این مراسم اسماعیل رحمتی به عنوان رئیس حراست، مجید پورجعفری به عنوان رئیس بازرسی و محمد نعمت پور به عنوان رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت معارفه و منصوب شدند. همچنین در این جلسه لیلا عزیزی نیز به عنوان مدیر جدید تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت منصوب و از تلاش امید آقاجانپور و زحمات ۳۰ ساله هاجر خرم‌دل که به درجه بازنشستگی نائل آمد، با لوح تقدیر و هدیه قدردانی بعمل آمد.

ارسال شده در جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۳۴ بعدازظهر
کد خبر: 7261196
آخرین خبر ها
گزیده خبرها