پرداخت  تسهیلات صندوق کار آفرینی و امید در گیلان به سه برابر افزایش یافت
استاندار گیلان:

پرداخت تسهیلات صندوق کار آفرینی و امید در گیلان به سه برابر افزایش یافت

اسرار امروز.تسهیلات اعطایی صندوق کار آفرینی امید از 55 میلیارد تومان در دولت قبل به 168 میلیارد تومان در دولت یازدهم افزایش یافت

دکتر محمدعلی نجفی در بازدید و افتتاح پروژه‌های الگویی اقتصاد مقاومتی در روستای چوکام و آیین افتتاح نخستین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال و دستاوردهای تولید بخش خمام با تبریک فرا رسیدن ایام ولادت حضرت امام زمان (عج) و ابراز خرسندی از حضور فرزندان شهید در مسند بخشداری خمام و مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید استان، اظهار داشت : جزو افتخارات بنده است که توانستیم از وجود تعدادی از فرزندان معظم شهدا بهره گیریم. وی با قدردانی از تلاش‌های خوب صورت گرفته در صندوق کار آفرینی امید اظهار داشت : الحمدا... آمارهای ارائه شده از مراجع رسمی حاکی از رشد و پیشرفت استان و کشور در بخش‌های مختلف و اقدامات خوب در دست اجرا می‌باشد.

ستاندار گیلان در این بازدید ها که جمعی از مسولین استانی و بخش خمام وی را همراهی می کردند از رشد 3 برابری اعطای تسهیلات صندوق کار آفرینی امید به متقاضیان استان گیلان در دولت یازدهم خبر داد و افزود : با تلاش‌های خوب صورت گرفته تسهیلات اعطایی این صندوق به کار آفرینان از 55 میلیارد تومان دولت قبل به 168 میلیارد تومان در دولت یازدهم افزایش یافت.

وی با بیان اینکه صندوق کار آفرینی امید اقدامات ارزشمندی را در راستای اشتغالزایی انجام داده است افزود : متأسفانه در این روزها عده‌ای که می‌خواهند زودتر به مقاصد خود برسند دیگران را مورد هجمه قرار داده و بی معرفتی می‌کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه بسیار خرسندیم که کشور در ریل تولید و ساماندهی اقتصاد در حال حرکت است افزود : دولت تدبیر و امید توانست تورم بیش از 40 درصدی را تک رقمی کرده و رشد اقتصادی منفی 6 درصد کشور در سالهای گذشته را به مثبت 8 درصد افزایش دهد.

استاندار گیلان با یادآوری واردات 2 میلیون و 500 تا 2 میلیون 900 هزار تنی برنج در دولت گذشته اظهار داشت : مشخص است که با واردات چنین مقداری برنج ، کمر کشاورز شکسته خواهد شد. وی با بیان اینکه زمانی که چای را به قیمت ارزان خریداری کنیم آن باغات تبدیل به ویلا می‌شوند افزود : خوشحالیم که در طی 3 سال ونیم باتوجه به اقتصادی شدن محصول چای 4 هزار هکتار از سطح زیر کشت این محصول احیاء شد.

5914a2b1be177.jpg

کارگاه تولید پوشاک با اشتغال 18 نفر و تسهیلات اعطایی 500 میلیون ریال، کارگاه پشتیبان قالیبافی با اشتغالزایی 5 نفر با تسهیلات اعطایی 500 میلیون ریال، طرح زمین چمن مصنوعی فوتبال با اشتغال 2 نفر با تسهیلات اعطایی 500 میلیون ریال، کارگاه تولیدات MDF با اشتغال 4 نفر با تسهیلات اعطایی 500 میلیون ریال، مرکز ترک اعتیاد با پذیرش 50 نفر با تسهیلات اعطایی 1000 میلیون ریال از جمله طرح‌هایی بود که استاندار گیلان امروز از آن بازدید و یا افتتاح کرد.

ارسال شده در پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۳ بعدازظهر
کد خبر: 0630271
آخرین خبر ها
گزیده خبرها