شاید دیدن حرکت قطار پیشرفت کشور نیاز به چشم مسلح دارد !!

شاید دیدن حرکت قطار پیشرفت کشور نیاز به چشم مسلح دارد !!

اسرار امروزدرست می‌گویید سفره مردم را به هیچ جایی گره نزدید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:‌ می‌گویند سفره مردم را به برجام و اف‌ای تی اف گره نزدیم، درست می‌گویند. به هیچ جای دیگر هم گره نزداند. به همین خاطر است که نسیم نوزیده، سفره به هر جا می‌رود. مثل قایقی که به هیچ جا گره نخورده است...

روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به ادعاهای حامیان دولت درباره «حرکت قطار پیشرفت کشور»، لیستی از معضلات را ارائه کرد و به کنایه نوشت: دولت درست می‌گوید که سفره مردم را به برجام و اف‌ای‌تی‌اف گره نزده، بلکه به هیچ جای دیگر هم گره نزده است.

به گزارش جمهوری اسلامی، شاید بزرگواران چشم برزخی دارند. شاید دیدن توفیقات نیاز به چشم مسلح دارد که در صلاحیت ما نیست که نمی‌بینیم. چون آنچه ما می‌بینیم، عبور دلار از مرز 40 هزارتومان و رکورد شکنی قیمت سکه و طلا است و افزایش 100 میلیون تومانی قیمت برخی خودرو‌ها در یک ماه. فرار 70 میلیارد دلار سرمایه از ایران، فقط به کانادا است. کوچ نخبگان و دانش بنیان‌هاست.

نویسنده یادداشت جمهوری اسلامی در ادامه آورده است: ما فرزندان انقلابیم و سرفرازی همه دولت‌ها را افتخار خود می‌دانیم و مثل بعضی‌ها نیستیم که پیش پای یک دولت، سنگ می‌گذارند و ماشین دولت دیگر را با هول دادن می‌خواهند روشن کنند. ما می‌خواهیم موفقیت‌ها چنان روز افزون باشد که از این دولت تا آن دولت، گشایش‌ها بیشتر و بیشتر باشد. اما دریغ که گاه ماجرا چنان پیش نمی‌رود که می‌خواهیم.

ارسال شده در شنبه ۰۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
کد خبر: 1004617
آخرین خبر ها
گزیده خبرها