آیا پیکر اقتصاد زیر دست جراحان دولت جان سپرد؟
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

آیا پیکر اقتصاد زیر دست جراحان دولت جان سپرد؟

اسرار امروزآقای رییس جمهور؛ در اتاق عمل حراجی شما چه میگذرد؟/ آقای رئیس جمهور؛ با نمایندگان غریبی نکنید/ آقای رییسی تا به کی مردم را دعوت به صبر کنیم؟!/ ما به جز رشد و پیشرفت قیمت چیز دیگری ندیدیم/ تکرار مصیبت گویی‌ها چه حاصل، زمانی که گوش شنوایی برای شنیدن نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خانه ملت، پرویز محمدنژاد قاضی محله در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: :   تکرار مصیبت گویی‌ها چه حاصل، زمانی که گوش شنوایی برای شنیدن نیست.

محمدنژاد افزود: مسئولان اقتصادی کشور سیاست واحدی برای مقابله با مشکلات کشور ندارند چه بگوییم؟ تیم اقتصادی کشور کمترین عنایتی به راهکارهای ارائه شده توسط نمایندگان مردم در خانه ملت ندارند!!

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این سمفونی ناهماهنگ هر کس ساز ناکوک خود را می‌نوازد و آنچه به مردم می‌رسد صوت گوش خراش این ارکستر ناخوش است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور گفت: آقای رییسی بسان نام مبارکتان ریاست فرمایید؛ تا چه زمانی مردم را در کوچه و بازار باید به صبر دعوت کنیم؟ تا چه زمانی باید آنها را به آینده نا معلوم حواله کنیم؟ تا چه زمانی به روش آزمون و خطا باید کشور را مدیریت نمایید؟ آنهم به روش‌هایی که در گذشته مشخص شده است؛ آزموده را آزمودن خطاست؟

وی در ادامه تاکید کرد: آقای رییس جمهور، ما توقع اعجاز عیسوی و موسوی را نداریم. اگر آیه و نشان روشنی از تغییرات به نحوه احنست مشاهده نشود؛ این ایمان مردم و پیروان صبور است که متزلل می‌شود.

محمدنژاد گفت: آقای رییس جمهور جراحان اقتصادی شما چه اقدامی انجام می‌دهند؛ در اتاق عمل حراجی چه میگذرد؟ آیا پیکر نیمه جان اقتصاد کشور زیر دست جراحان اقتصادی شما جان سپرده است؟

نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: مدتهاست که از سخنگویان اقتصادی کشور می‌شنویم که در حال پیشرفت و رشد هستیم، اما ما به جز رشد و پیشرفت قیمت چیز دیگری ندیدیم، رشد اقتصادی زمانی حاصل می‌شود که ضعیف‌ترین طبقه مردم این پیشرفت را در زندگی خودلمس کنند آیا به واقع چنین است؟

وی در مورد خط فقر تاکید کرد: خط فقر به ۲۰ میلیون تومان رسیده است!! و این در حالیست که با این وضع اکثر کارمندان دولت فقیر محسوب می‌شوند، چه رسد به کارگران، کسبه، بازاریان، کشاورزان و مستضعفان جامعه.

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور با نمایندگان غریبی نکنید، با این بزرگواران همراه و همدل باشید، مطمئن باشید، هیچ مجلسی بوجود نخواهد آمد که اینقدر نزدیک به دولت باشد، از فرصت استفاده کنید.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
کد خبر: 3253516
آخرین خبر ها
گزیده خبرها