امام جمعه شهر الوند جریمه شد

امام جمعه شهر الوند جریمه شد

اسرار امروز"حجت الاسلام مسعود مهدوی"، امام جمعه این شهر به پرداخت  476 میلیون تومان جریمه محکوم شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایلنا، ماجرای قطع درختان در شهر الوند شهرستان البرز توسط "حجت الاسلام مسعود مهدوی"، امام جمعه این شهر؛ موضوعی بود که در فضای مجازی اطلاعاتی درباره آن منتشر شد که با واکنش‌های مختلف همراه بود. یک منبع آگاه در این باره گفت: بخشی از حیاط مصلی شهر الوند متعلق به فضای سبز و پارک شهرداری است که از سوی امام جمعه، آن را به حیاط تبدیل کرده‌اند. امام جمعه الوند برای قطع 33 اصله درخت این محوطه به محیط زیست نامه می‌زند و درخواست مجوز می‌کند، بعد از آن شروع به قطع می‌کند.

وی ادامه داد: محیط زیست مجاز به صدور چنین مجوزی نبود و تصمیم در این باره به کمیسیون ماده 7 شهرداری مرتبط بود.

این منبع آگاه عنوان کرد: در کمیسیون ماده 7 برای این اقدام جریمه 4.761.750.000 ریالی صادر و ابلاغ شد. درختان قطع شده به مبلغ 45 میلیون فروخته شده که چون برای بیت المال بوده، باید به شهرداری بازگردد؛ برابر قانون اگر کسی جریمه را پرداخت نکند باید به دادگاه مراجعه و درخواست صدور اجرائیه شود.

مدیر فضای سبز شهرداری الوند هم در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: کمیسیون فضای سبز 476 میلیون جریمه صادر کرده و رای ابلاغ شده است.

علی باباپور در پاسخ به این سوال که جریمه پرداخت شده است یا نه؟ ادامه داد: پرداخت این مبلغ را باید از اجرای احکام پیگیری کرد.

برای اطلاعات بیشتر در این باره با اباذر عالمی، رئیس شورای شهر الوند هم تماس گرفتیم که از جزئیات این موضوع، اظهار بی اطلاعی کرده و گفت: بیشتر در فضای مجازی در این باره شنیده‌ام و این موضوع ارتباطی به بنده ندارد و باید از شهرداری پیگیر این موضوع باشید.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۸ بعدازظهر
کد خبر: 4456480
آخرین خبر ها
گزیده خبرها