دکتر محمد تقی آشوبی بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان منصوب شد

دکتر محمد تقی آشوبی بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان منصوب شد

اسرار امروزدانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با انتصاب دکتر حیدرعلی بالو بعنوان سرپرست این دانشگاه در مهر ماه سالجاری دچار حواشی زیادی شد. مخالفت استاندار گیلان از یک سو و انتقاد برخی نمایندگان نسبت به این انتصاب در کنار بالاگرفتن زمزمه استیضاح وزیر بهداشت، از مهمترین عواملی بود که ریاست بالو در راس دانشگاه علوم پزشکی گیلان را با اما و اگرهای زیادی روبرو کرد تا جاییکه نتوانست حکم ریاست این دانشگاه را بگیرد و در نهایت دکتر محمدتقی آشوبی بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با انتصاب دکتر حیدرعلی بالو بعنوان سرپرست این دانشگاه در مهر ماه سالجاری دچار حواشی زیادی شد. مخالفت استاندار گیلان از یک سو و انتقاد برخی نمایندگان نسبت به این انتصاب در کنار بالاگرفتن زمزمه استیضاح وزیر بهداشت، از مهمترین عواملی بود که ریاست بالو در راس دانشگاه علوم پزشکی گیلان را با اما و اگرهای زیادی روبرو کرد تا جاییکه نتوانست حکم ریاست این دانشگاه را بگیرد و در نهایت دکتر محمدتقی آشوبی بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان منصوب شد.

محمد تقی آشوبی پیش از این سوابقی نظیر قائم مقام رئیس دانشگاه، معاونت درمان دانشگاه، معاونت توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودسر را در کارنامه خود دارد.

در حکم سرپرستی دکتر محمد تقی آشوبی که از سوی دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امضا شده است آمده:

جناب آقای دکتر محمدتقی آشویی

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان

باسلام؛ خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

ارسال شده در جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰۷ بعد از ظهر
کد خبر: 4246638
آخرین خبر ها
گزیده خبرها