همراهی همه مردم، تضمین کننده پایداری جریان گاز است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان:

همراهی همه مردم، تضمین کننده پایداری جریان گاز است

اسرار امروزمدیرعامل شرکت گاز استان گیلان  از اعمال محدودیت کامل گاز بر صنایع و ایستگاه های CNG استان خبر داد و گفت: علاوه بر این، گاز 414 اداره و ویلا، 41 گرماتاب و 28 استخر قطع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، چهارمین نشست قرارگاه جهادی مدیریت گاز به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و با حضور مدیران کل ادارات و نهادهای دولتی استان در شرکت گاز استان گیلان امروز جمعه 23 دی ماه برگزار شد. در این نشست سید محمد اسحاقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان بر تلاش و همت همه مسئولین برای حفظ پایداری جریان گاز استان تاکید کرد و افزود: همه ادارات و نهادها موظفند دمای آسایش (18 الی 21 درجه) را رعایت کنند.

اسحاقی با تاکید بر حفظ آمادگی صنایع برای استفاده از سوخت جایگزین گفت: تا زمانی که خطوط تولید گرم نشود، خانه های مردم گرم نخواهد شد، لذا باید تدبیری بیاندیشیم تا هم چرخه زندگی مردم و هم چرخ صنعت توامان بچرخد.

وی با اشاره به کنترل های اعمال شده بر صنایع و ایستگاه های CNG استان، گفت: حداکثر محدودیت بر این بخش ها اعمال شده و راه حل نهایی برای تضمین پایداری جریان گاز استان، همراهی همه مردم و رعایت دمای آسایش در منازل است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان درخاتمه گفت: باید از اتخاذ تصمیمات منطقه ای به طور جدی پرهیز کنیم و با مدیریت مصرف، پایداری جریان گاز نه تنها گیلان بلکه کشور را حفظ نماییم.

همچنین جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این نشست با اشاره به پایش 6 هزار و 250 مکان در استان گفت: هم اکنون بیش از 20 اکیپ در سراسر استان به صورت روزانه، دمای ادارات و نهادهای دولتی را مورد بررسی و پایش قرار می دهند.

وی با اشاره به مصرف روزانه بالغ بر 19 میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی استان گفت: با بررسی های بعمل آمده  7 هزار و 500 مشترک خانگی پرمصرف شناسایی شده اند که به آنها پیامک اخطار قطع ارسال شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان همچنین از اعمال محدودیت کامل گاز بر صنایع و ایستگاه های CNG استان خبر داد و گفت: علاوه بر این، گاز 414 اداره و ویلا، 41 گرماتاب و 28 استخر قطع شده است.

جمال نیکویی در خاتمه ضمن قدردانی از حمایت های استانداری گیلان و همراهی همه ادارات و نهادهای دولتی استان در زمینه مدیریت مصرف گاز، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری مردم همانند سال های گذشته، زمستان پیش رو نیز بدون مشکل سپری گردد.

ارسال شده در جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۶ بعدازظهر
کد خبر: 1094726
آخرین خبر ها
گزیده خبرها