افزایش میزان تولید به حداکثر سقف تولیدی طرحهای  سرمایه گذاری راهبرد این منطقه آزاد است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی :

افزایش میزان تولید به حداکثر سقف تولیدی طرحهای سرمایه گذاری راهبرد این منطقه آزاد است

اسرار امروزعیسی فرهادی در بازدید میدانی از طرح های سرمایه گذاری آماده افتتاح دهه فجر منطقه آزاد انزلی تاکید کرد: باید ساز وکارهای لازم جهت اجرای طرح های توسعه ای واحدهای تولیدی-صنعتی در دستور کار باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در ادامه بازدیدهای میدانی خود از طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی، از طرح های آماده افتتاح در دهه مبارک فجر ۱۴۰۱ بازدید کرد.

فرهادی از 5 واحد تولیدی-صنعتی که در زمینه تولید لوازم خانگی، مواد غذایی، بهداشتی و پوشاک که در مراحل تجهیز خطوط تولید و تولید آزمایشی محصولات خود قرار دارند، بازدید کرد.

 در این بازدید میدانی سرمایه گذاران و مدیران کارخانجات به بیان مسائل ومشکلات خود پرداختند. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این بازدید بر لزوم خدمات رسانی و مانع زدایی در مسیر روند احداث و تجهیز واحدهای تولیدی با سرمایه گذاری بخش خصوصی تأکید کرد و افزود: یکی از مهمترین راهبردهای سازمان افزایش میزان تولید همه کارخانجات منطقه به حداکثر سقف تولیدی طرح سرمایه گذاری است.

فرهادی خاطرنشان کرد: باید سازوکارهای لازم جهت اجرای طرح های توسعه ای واحدهای تولیدی-صنعتی مشغول به فعالیت در منطقه و جذب طرح های سرمایه گذاری به منظور اشتغال زایی و افزایش میزان صادرات و ایفای نقش بیشتر در سبد صادراتی کشورمان به بازارهای اتحادیه اقتصادی اورسیا و حاشیه دریای خزر در دستور کار قرار گیرد.

در این بازدید میدانی که معاون اقتصادی و مدیران مربوط نیز حضور داشتند، از طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه خدمات تجاری و مجتمع تجاری-اداری نیز بازدید شد.

ارسال شده در یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۸:۵۱ بعد از ظهر
کد خبر: 3921890
آخرین خبر ها
گزیده خبرها