گیلان در بسیاری از شاخص‌ها از متوسط کشوری جا مانده است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:

گیلان در بسیاری از شاخص‌ها از متوسط کشوری جا مانده است

اسرار امروزامیدآفرینی در عرصه جهاد تبیین اولویت مدیران گیلانی باشد/ آمار خاموشی به ۱۶۵ مگاوات کاهش پیدا کرده است/ ۳۵ سارق سیم و متعلقات شبکه توزیع برق در شهرستان رشت دستگیر شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان  با حضور در صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر رشت اظهار داشت: گیلان در بسیاری از شاخص‌ها در رقابت با سایر استان ها از متوسط کشوری جا مانده است و در این دولت تلاش شده این شاخص‌ها ارتقا پیدا کند.

مهدیزاد بیان کرد: انسجام، همدلی و اتحاد با محوریت امیدآفرینی در عرصه جهاد تبیین می تواند اولویت مدیران گیلانی قرار گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به تحمیل ۸۷۰ مگاوات خاموشی در گیلان در گذشته خاطرنشان کرد: با تلاش‌هایی که صورت گرفته آمار خاموشی به ۱۶۵ مگاوات کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: مدیریت برنامه محور و مشارکت مردم در مدیریت مصرف انرژی سبب شد تا خاموشی‌ها را در بخش خانگی به صفر برسانیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق گیلان با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا و افزایش مصرف گاز و برق بیان کرد: برای کاهش قطعی گاز و تدوام پایداری انرژی در بخش خانگی آماده هرگونه همکاری و همیاری لازم با شرکت گاز استان گیلان هستیم.

مهدیزاده با اشاره به اقدامات ارزشمند شرکت توزیع نیروی برق گیلان در تعویض شبکه سیمی فرسوده با کابل خودنگهدار در استان، اضافه کرد: تاکنون ۱۲۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار در گیلان نصب شده و تا پایان سال این مقدار به ۱۳۰۰ کیلومتر خواهد رسید.

وی از بهسازی روشنائی معابر گیلان خبر داد و افزود: برای کاهش مصرف برق و بازدهی بالا تمامی معابر گیلانی بهسازی و به روز خواهند شد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان از دستگیری ۳۵ سارق سیم و متعلقات شبکه توزیع برق در شهرستان رشت خبر داد و اضافه کرد: سرقت کابل‌های برق یکی از آسیب‌های جدی استان گیلان است.

گفتنی است در پایان این نشست از از دو نفر از برقکاران و سیمبانان امور 4 توزیع برق رشت به جهت پاسخگویی سریع به درخواست مشترکین و سرعت عمل در رفع خاموشی ها تقدیر بعمل آمد.

ارسال شده در یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹ بعدازظهر
کد خبر: 9742664
آخرین خبر ها
گزیده خبرها