وضعیت انبارهای کالا در گمرکات و بنادر منطقه آزاد انزلی مطلوب است
رئیس کل دادگستری استان گیلان اعلام کرد:

وضعیت انبارهای کالا در گمرکات و بنادر منطقه آزاد انزلی مطلوب است

اسرار امروزحمزه خلیلی در هفتمین بازدید از انبارهای گمرک استان گفت: پیش از این، ۱۰ درصد کالای تجار تا پایان پرداخت تعهدات ارزی در انبارها نگهداری می‌شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در حاشیه بازدید از انبارهای گمرکات بندرانزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضائیه مبنی بر نظارت بر کالاهای رسوبی انبارهای گمرکات ، هفتمین بازدید از این مجموعه را از انبارهای گمرک استان انجام دادیم.

خلیلی در این بازدید وضعیت انبارهای کالا در گمرکات بندرانزلی و منطقه آزاد انزلی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به مصوبات بازدیدهای قبل، وضعیت انبارهای این منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و همچنین اتصال سامانه EPL به سامانه جامع انبارهای گمرکات مورد پیگیری قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه کالای فاسد شده‌ای در انبارها رویت نشد، تصریح کرد: پیش از این، ۱۰ درصد کالای تجار تا پایان پرداخت تعهدات ارزی در انبارها نگهداری می‌شد که با اتصال به این سامانه، همین مقدار نیز کالای رسوبی نخواهیم داشت.

به گفته خلیلی، دستورات موکدی جهت تسریع در ترخیص کالاهای موجود در انبار با رعایت قانون در مهلت‌های قانونی پیش‌بینی شده صادر گردید. فارس

ارسال شده در جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱:۵۲ بعدازظهر
کد خبر: 6502471
آخرین خبر ها
گزیده خبرها