شما را بخدا با نان مردم بازی نکنید
قابل توجه مدیران انقلابی دولت سیزدهم؛

شما را بخدا با نان مردم بازی نکنید

اسرار امروزمتاسفانه گرانی لحظه ای مردمکشور خصوصا اقشار کم درامد و حقوق بگیران مظلوم را محاصره کرده و کار بجایی رسیده که نارضایتی به اوج خود رسیده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، متاسفانه گرانی لحظه ای مردم  کشور خصوصا اقشار کم درامد و حقوق بگیران مظلوم را  محاصره کرده   و کار بجایی رسیده که نارضایتی به اوج خود رسیده است  .

حالا برنج غذا روزانه مردم، به حدی گران شده که هر کیلویی به بیش از 100 هزار تومان افزایش یافته است. تا جاییکه مردم گیلان توان خرید آنرا ندارند و از طرف دیگر برنج های خارجی هم کم یاب شده است  و اگر هم در بازار دیده شود به قیمت گران عرضه می شود که باز توان خرید آنرا هم نداریم. این در شرایطی است که در گذشته مردم گیلان در بعضی مواقع صبحانه برنج میل می کردند اما در حال حاضر قادر نیستند ماهی یکبار هم برنج میل کنند چون 30  کیلو برنج مساوی با حقوق بعضی از حقوق بگیران است و به ناچار به نان پناه آورده اند .

شایان ذکرست چند روز پیش من خبرنگار برای خرید یک قرص نان به نانوایی بربری بلوار قلی پور در خیابان گلزاران مراجعه کردم. دیدم صف طولانی است که تحمل آن در توان من نبوده بناچار تقاضا ی یک قرص نان کنجدی کردم بلافاصله به من تحویل داد. کارت بانکی دادم تا قیمت یک قرص نان را پرداخت کنم. دیدم رسیدی نداد پرسیدم یک قرص نان بربری  کنجدی چقدر است ؟ گفت  5000 تومان است!!! گفتم چرا این همه گران؟ جواب داد چی ارزان شده؟!

آری گرانی بیش از حد برنج  حقوق بگیران مظلوم را غافلگیر کرده  است علی الخصوص بازنشستگان  عزیز را. البته نان بربری کنجد 5000 تومانی تنها امتیازی که دارد بدون معطلی به  مشتری تحویل می شود.

  مردم می گویند ای کاش استاندار گیلان، رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان و فرماندار رشت  و ... حداقل هفته ای یک بار شخصا برای خرید نان در صف طولانی نانوایی ها حضور پیدا کنند .  البته پیشنهاد می کنم نانوایی سنگکی استادسرا ، نان بربری گلزاران و نانوایی مسجد هاشمی را در الویت قرار دهند آن موقع  درد مردمی که در صف هستند،  بهتر و بیشتر قرار می گیرند .

قابل ذکرست تعدادی از شهروندان لاهیجانی طی تماس با دفتر این رسانه اعلام کردند که دکتر براتی فرماندار لاهیجان در بیشتر اوقات برای خرید نان شخصا" در نانوایی ها  حضور پیدا می کنند  و در صف خرید نان در کنار مردم هستند و حتی با چندین مورد تخلف در عرضه نان بلافاصله برخورد کرد تا با این روش نظم و عدالت را در عرضه نان در نانوایی های لاهیجان ایجاد کند . ما هم به این فرماندار مردمی دست مریزاد می گوییم ای کاش همه مدیران مسئول در سطح استان گیلان روش دکتر براتی را الگوی خود قرار دهند تا شاهد رضایت مندی مردم در آینده باشیم.

ارسال شده در جمعه ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷ قبل‌ازظهر
کد خبر: 0021964
آخرین خبر ها
گزیده خبرها