آیا مسئولان غیر پاسخگو سیلی محکمی از عدالت خواهند خورد؟
حمله نایب رییس شورای شهر تبریز به یک خبرنگار!!!

آیا مسئولان غیر پاسخگو سیلی محکمی از عدالت خواهند خورد؟

اسرار امروزمدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد نوشت: آقایان مسئول! سیلی زدن و تهدید کردن قطعاً محکوم است. حتی اگر شهروند معمولی باشد چه رسد به نماینده‌ی افکار عمومی که مجوز رسمی از این نظام برای کار خبری دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، امروز فیلمی از حمله نایب رییس شورای شهر تبریز به یک خبرنگار در فضای مجازی منتشر شد. گفته می شود یک خبرنگار تبریزی در سالنی که احتمالا شورای شهر تبریز است به علی باغبان نایب رئیس شورای شهر تبریز سلام می‌کند، که ناگاه صدای ضربه‌ای (سیلی) شنیده می‌شود و دوربین منحرف می‌شود، دیگر چیزی مشخص نیست و بیشتر صدا جر و بحث شنیده می‌شود. خبرنگار به زبان ترکی از مسئول می‌خواهد که سوال را جواب دهد.بلافاصله ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی به ویدئوی سیلی زدن به خبرنگار تبریزی واکنش نشان داد.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی رفتار اخیر عضو شورای شهر تبریز در قبال یک خبرنگار را محکوم می کند و در صفحه شخصی خود نوشت: «آقایان مسئول! ماجرای فرماندار و خبرنگار رفسنجانی که پیش آمد، گفتید خبرنگار هم مقصر بوده. اصلاً کاری ندارم این ادعا درست است یا غلط. اما سیلی زدن و تهدید کردن قطعاً محکوم است. حتی اگر شهروند معمولی باشد چه رسد به نماینده‌ی افکار عمومی که مجوز رسمی از این نظام برای کار خبری دارد. عضو شورای شهر تبریز به صورت خبرنگار سیلی زده است. البته خواسته از او فیلم نگیرد و قصدش انداختن گوشی بوده که در کلان ماجرا فرقی نمی‌کند. با مدیر ارشاد استان صحبت کردم در راه استانداری بود و قرار شد پیگیری کند. با خبرنگار و مسئول خانه مطبوعات استان هم.»

گفتنی است سال گذشته هم رفتار توهین‌آمیز و درگیری فرماندار رفسنجان با یک خبرنگار هم منجر به عزل وی شده بود. اکنون جامعه مطبوعات منتظر رسیدگی و برخورد با چنین مسئولانی است که بجای پاسخگویی، اقدام به حمله به خبرنگاران می کنند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۴:۵۹ بعدازظهر
کد خبر: 0862744
آخرین خبر ها
گزیده خبرها