از دکتر محمد علی نجفی استاندار اسبق البرز تجلیل شد

از دکتر محمد علی نجفی استاندار اسبق البرز تجلیل شد

اسرار امروز/ ریحانه خوشحال. استاندار اسبق البرز  طی مدت 14 ماه 7000 شغل ایجاد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، نیکوکاران و خیرین البرزی به پاس تلاش‌های دکتر نجفی ، استاندار اسبق البرز  از وی  تجلیل کردند. حمید کریمی، رئیس مرکز نیکوکاری و خیرین اصناف استان البرز، اشتغال ۷ هزار نفر از بیکاران استان البرز را تنها در یک پروژه آنهم در مدت 14 ماه فعالیت  از عملکردهای موفق دکتر محمد علی نجفی در زمان حضورش در استان البرز برشمرد.

در این مراسم قرار بود برای ٢٠٠ زندانی، پابند الکترونیکی برای بازگشت به جمع خانواده تهیه شود که به لطف خیرین و نیکوکاران استان، هزینه خرید بیش از ۶٧۵ پابند به مبلغ یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومان جمع آوری شد.

گفتنی است مردم استان البرز بین مدیران واقعی ومدیران شعاری تفاوت قائل هستند و زحمات مدیران واقعی همچون دکتر نجفی را فراموش نخواهند کرد.

شایان ذکر است : دکترمحمد علی نجفی استاندار اسبق گیلان بود که در استان البرز 7 هزار شغل فقط در یک پروژه ایجاد کرد. ای کاش چنین استاندارانی را از دست نمی دادیم .چرا سهم گیلان استانداران صفر کیلومتر است ؟  نجابت گیلانیان باعث شده تا هرکس که قرار است برای اولین بار استاندار شدن را تجربه کند در گیلان بسترش فراهم می شود!

 کاش از استانداران باتجربه همراه با بیلان کاری موفق برای استان گیلان استفاده شود تا گیلان مجبور نباشد مدام بهای تجربه پیدا کردن استانداران تازه کار برای استاندار شدن دراستانهای دیگر را بپردازد.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰۳ بعدازظهر
کد خبر: 4275113
آخرین خبر ها
گزیده خبرها