بدقولی استاندار گیلان نقل محافل شده است
استاندار گیلان زیر حرفش زد

بدقولی استاندار گیلان نقل محافل شده است

اسرار امروزوقتی استاندار استانی که متولی استان است خلف وعده  می کند از سایر مدیرانش چه انتظاری می توان داشت؟

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، بدقولی استاندار گیلان  نقل محافل شده است. با توجه به اینکه یکی از اقدامات دولت سیزدهم طرح مسکن ملی بود در آئین روز خبرنگار  سال جاری، از استاندار درخواست شد تا اصحاب رسانه ای که فاقد مسکن هستند، خانه دار شوند و استانداری و اداره کل راه و شهرسازی در این موضوع مساعدت داشته باشند که اسدالله عباسی استاندار گیلان درهمان  جلسه، قول مساعد پیگیری دادند تا اصحاب رسانه به مطالبه خود برسند.

 اما مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اظهار کرد: متاسفانه تاکنون پیگیری که منتتج به نتیجه گردد از استاندار نشده است.

حال سوال این است که اگر نمی‌شد چرا استاندار اعلام آمادگی  و قول مساعد داد؟؟ چرا از اصحاب رسانه درخواست لیست کرده اند؟! چرا استاندار گیلان در آن مقطع از زمان قول داد و اکنون زیرش زده است ؟؟ با چه هدفی با خبرنگاران بازی کرده و وعده ی سر خرمن داده است؟ استانداری که با خبرنگاران هم خلف وعده میکند وای به حال ارباب رجوع عادی...

وقتی استاندار استانی که متولی استان است خلف وعده  میکند آنهم با اصحاب رسانه از سایر مدیران چنین استانداری چه انتظاری می توان داشت؟

البته یک بعد دیگر را هم میتوان در نظر گرفت و آن هم اینکه شاید سرپرست راه و شهرسازی خط استاندار را نمیخواند و استاندار در این ماجرا دستش به جایی نمیرسد...

اداره کل راه و شهرسازی استان نیز به صورت غیرمستقیم اعلام کرده که ما نمی‌توانیم لیستی که ارشاد داده را وارد طرح نهضت ملی مسکن کنیم اما هر کدام از خبرنگاران خودشان در طرح نهضت ملی مسکن میتوانند  ثبت نام کنند.

بسیار سپاسگزاریم که ایشان که اجازه دادند تا خبرنگاران خودشان ثبت نام کنند. (البته ناگفته نماند که این حق شهروندی هر شهروند است  و نیاز به اذن و اجازه ایشان نمی باشد)  اگر قرار بود که هرکدام از خبرنگاران، خودشان در طرح ملی مسکن ثبت نام کنند، آنگاه استاندار چه شق القمری کرده است؟ راه و شهرسازی چه همکاری داشته است؟؟

امیدواریم  استاندار گیلان به وعده خود جامع عمل بپوشاند تا بعنوان متولی استان نام نیکی از وی باقی بماند نه بخاطر خانه دار شدن عده ای از خبرنگاران که فاقد مسکن هستند بلکه بخاطر اینکه آینده گان از وی بعنوان استانداری که خلف وعده کرد، یاد نکنند.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴ بعدازظهر
کد خبر: 0107109
آخرین خبر ها
گزیده خبرها