هلدینگ آرش چند سال پیاپی کارآفرین برتر کشور شد

هلدینگ آرش چند سال پیاپی کارآفرین برتر کشور شد

اسرار امروز/ ریحانه خوشحال. همدلی و وفاق رمز بزرگ موفقیت هلدینگ آرش است/ یکی از مهمترین راهبردهای هلدینگ آرش کار تیمی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، هلدینگ آرش پس از 17 سال انبوه سازی بی وفقه در استان گیلان با گذر از تمام فراز و نشیب ها توانست با همدلی و وفاق که رمز موفقیت خانواده بزرگ  آرش است به یک مجموعه ی بی نظیر تبدیل شود.

 

آرش مارکت زیباکنار 20 اسفند 1400 با همت و تلاش برادران آرش و امین تقی پور دهکاء افتتاح شد. مرکز خریدی که دارای 69 واحد تجاری با کاربری های مختلف شامل پوشاک ، کیف و کفش ، آرایشی و بهداشتی ، زیورآلات ، عینک و … است و به سالن کنسرت و همایش 400 نفره ، رستوران و کافی شاپ روف گاردن مجهز است .

 

شایان ذکر است : در هلدینگ آرش جوانان نخبه گیلانی برای ارتقاء این مجموعه ایده پردازی می کنند و در سال 97 احداث مرکز فرهنگی آرش مارکت توسط مهندسان نخبه این مجموعه ایده پردازی شد ه است.

 

 آرش و امین تقی پور دو برادر توانمند که از کارآفرینان برتر کشور نیز هستند بخاطر عِرق به گیلان و برای ایجاد اشتغال گیلانیان با توکل به خدا و اعتماد به فکر و اندیشه جوانان این مجموعه،  آستین همت بالا زدند  و ساخت این مرکز را پس از اخذ مجوزهای لازم در اسفند سال گذشته افتتاح کردند. این دو برادر مصمم و پرتلاش بعد از گذشت یکسال از افتتاح مرکز خرید آرش مارکت  در حضور اصحاب رسانه به ارائه گزارش اهداف و عملکرد خود پرداختند.

 

سید معین موسوی مدیر روابط عمومی هلدینگ آرش در این نشست خبری گفت : مدیران هلدینگ آرش قول دادند که به اشتغال گیلان کمک کنند که به عهد خود وفا کردند و امروز که یک سال از افتتاح مجموعه آرش مارکت در زیباکنار می گذرد، 200 نفر به طور مستقیم مشغول به کار هستند و خانواده بزرگ آرش، توانستند فرصت اشتغال و کار را برای بومی های این منطقه فراهم نمایند، اشتغالزایی در این مجموعه همچنان ادامه دارد و امروز با افتتاح شهربازی آرش مارکت، به طور مستقیم 30 نفر و غیر مستقیم 70 نفر مشغول به کار می شوند .

 

وی از گیلان بعنوان طلایه دار فرهنگ کشور یاد کرد و گفت : هلدینگ آرش علاوه بر کارهای اقتصادی به دنبال اجرای برنامه های فرهنگی مختلف است که در این مجموعه، پویش #خوبی_را_دنبال_کن  را  راه اندازی کرد که توسط آن بسیاری از صاحبان کسب و کار به این هشتک پیوستند و هرکس سهم خود را در این خوبی ادا می کند.

 

مدیر روابط عمومی هلدینگ آرش آزادی زندانیان را بخشی از ثمرات این پویش عنوان کرد و افزود: همچنین صندوقی با عنوان  نذر فرهنگی نیز راه اندازی کرده ایم که توسط سرمایه گذاران عزیز و خیّر، کارهای مومنانه و کمک به همنوعان صورت می گیرد .

 

در ادامه امین تقی پور دهکاء رییس هیات مدیره هلدینگ آرش با بیان اینکه  "خانواده بزرگ آرش" شعار این مجموعه است  گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم که این خانواده ی بزرگ را حفظ نماییم.

 

امین تقی پور فعالیت های بی وقفه عمرانی این مجموعه را مثال زدنی خواند و افزود : هلدینگ آرش به عنوان نخستین انبوه سازی است که 17 سال در استان انبوه سازی را بی توقف دنبال می کند و این امر مهم با اعتماد به نیروهای جوان و توکل به خدا به تحقق پیوسته است .

 

رئیس هیات مدیره هلدینگ آرش در ادامه این نشست گفت: خوشبختانه همه کارکنان شرکت، خودشان را اعضای یک خانواده بزرگ به نام خانواده بزرگ آرش می دانند و یکی از مهمترین راهبردهای هلدینگ آرش کار تیمی است که از ابتدای کار تا رسیدن به این مرحله منجر به موفقیت ما شده است.

 

وی اظهار کرد: در آرش مارکت 200 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند که در آینده نزدیک با آغاز به کار فاز نخست آرش مال به 900 نفر خواهد رسید که تمام موفقیت ها حاصل توجه خدای بزرگ ، توسل به علی بن الموسی رضا و دعای خیر مادرمان است.

 

در ادامه این مراسم آرش تقی پورمدیرعامل هلدینگ آرش ضمن قدردانی ازدعای خیر مادر و همراهی برادرش امین ومجموعه ی آرش مارکت گفت: خواستن توانستن است وقتی تلاش کنید به تمام اهداف تان خواهید رسید.

 

وی با تاکید بر اینکه دوست دارم  در گیلان به آرزوهایم برسم و برای گیلانیان اشتغالزایی کنیم گفت: آرش و امین نمی توانند آرش مارکت را با خود به جایی ببرند و در نهایت این مجموعه با تمام امکانات برای گیلان و گیلانیان باقی خواهد ماند.

 

مدیرعامل هلدینگ آرش تاکید کرد: برای رسیدن به قله موفقیت، آرش مال سختی ها و رنج های زیادی را متحمل شده است اما با شکیبایی وتوکل به خدا توانست موانع را با پیروزی طی نماید .

 

وی  تمام  آرزوهای خود را در ساخت گیلانی آرمانی و ایرانی آبادتر دید و از همه خواست که برای رسیدن به این آرزو آنها را یاری نمایند و افزود: اعتماد به جوانان و فرصت کار در آرش مال فراهم است .

 

مدیرعامل هلدینگ آرش با تاکید بر اهمیت اشتغالزایی برای جوانان گیلانی گفت: پروژه آرش مارکت با دارا بودن چندین واحد تجاری با کاربری های مختلف، سالن کنسرت و همایش، رستوران و کافی شاپ در یکسال گذشته به بهره برداری رسید و به لطف خدا بسیاری از، جوانان همین منطقه در این مرکز مشغول به کار شدند.

 

آرش تقی پور دهکاء در حاشیه افتتاح شهربازی سرپوشیده آرش مارکت گفت: این پروژه با سرمایه گذاری بالغ بر ۱٠ میلیارد تومان در آرش مارکت راه اندازی شده است و با داشتن وسایل بازی بروز و مدرن برای کودکان، ظرفیت خوبی است تا مسافران و گردشگران از آن بهره مند شوند.

 

وی گفت: مجتمع تجاری ، تفریحی و فرهنگی آرش مال با بهره گیری از پتانسیل متخصصین و تکنسین های بومی منطقه با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در خرداد ماه ۱۴٠۲ به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی گفت :در خصوص پروژه تجاری و فرهنگی آرش مال با داشتن بیش از ۲۰ هزار متر مربع مساحت و واحد های تجاری و اداری و نیز سالن های فرهنگی و ورزشی  با امکانات بروز در شش طبقه و مراکز مختلف خرید یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری حال حاضر منطقه آزاد انزلی در استان گیلان است.

 

وی تصریح کرد: این پروژه تجاری – تفریحی - فرهنگی با مساحت ۲۵ هزار مترمربع در ۶ طبقه  بنا شده است و دارای ۱۷۴ واحد تجاری، یک سالن کنسرت استاندارد به ظرفیت ۱۱۰۰ نفر و  فود کورت، روف گاردن رو به دریای کاسپین، رستوران، مرکز آرامش، شهربازی کودکان و واحد های تجاری و خدماتی ویژه می باشد.

 

وی اضافه کرد: بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور و استان گیلان در این مجموعه احداث شده که شامل یک سالن  سینمای تخصصی مطابق با استاندارهای روز دنیا با ظرفیت ۸۰۰ نفر و سه سالن خانوادگی و سمینارها که برای پوشش همایش ها و نیز برنامه های فرهنگی طراحی شده است، می باشد.

ارسال شده در شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳ بعدازظهر
کد خبر: 3310409
آخرین خبر ها
گزیده خبرها