توزیع میوه‌ تنظیم بازار شب عید تا پایان نوروز ادامه دارد
مدیر تعاون روستایی استان گیلان:

توزیع میوه‌ تنظیم بازار شب عید تا پایان نوروز ادامه دارد

اسرار امروزقیمت هر کیلوگرم پرتقال در مکان‌های توزیع میوه شب عید ویژه تنظیم بازار ۱۳ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم سیب نیز ۲۵ هزار تومان است/ عرضه میوه تنظیم بازار شب عید از ۲۵ اسفند در گیلان آغاز و تا پایان نوروز صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و عصر‌ها از ساعت ۱۵ تا ۱۹ ادامه دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مدیر تعاون روستایی گیلان با اشاره به فعالیت ۳۶ جایگاه عرضه میوه شب عید در استان گیلان گفت: قیمت میوه عرضه شده در بازار ۱۰ درصد کمتر از قیمت مصوبه بازار است. عباس جعفرپور با بیان اینکه عرضه میوه شب عید در بازار آغاز شده است، اظهار کرد: عرضه میوه شب عید از ۲۵ اسفند در استان گیلان آغاز و تا پایان نوروز صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و عصر‌ها از ساعت ۱۵ تا ۱۹ ادامه دارد.

جعفرپور قیمت میوه عرضه شده در بازار را ۱۰ درصد کمتر از قیمت مصوب بازار دانست و گفت: بر اساس آمار ۲۰۰ تن میوه شب عید شامل ۱۰۰ تن پرتقال تامسون و ۱۰۰ تن سیب قرمز به قیمت مصوب و ۱۰ درصد کمتر از قیمت به دست مشتریان می‌رسد.

اظهار داشت: قیمت هر کیلوگرم پرتقال در مکان‌های توزیع میوه شب عید ویژه تنظیم بازار ۱۳ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم سیب نیز ۲۵ هزار تومان است، که این میوه‌ها در ۳۶ جایگاه توزیع میوه شب عید در گیلان توزیع می‌شود.

به گفته جعفر پور میدان جانبازان روبروی خط کناره اتحادیه شرکت تعاونی روستایی شهرستان رشت، بلوار معلم، میدان سرگل، شهرک حمیدیان، میدان الغدیر، پل تالشان، مسکن مهر فلکه اول و بلوار خرمشهر مکان اتحادیه دامداران گیلان، میدان انتظام جنب آتش نشانی، خیابان رسالت روبروی صدا و سیما جنب مرکز توسعه نوغانداری کشور و نمایشگاه بین‌المللی استان در جاده تهران، مراکز توزیع میوه شب عید، در رشت هستند.

ارسال شده در دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۹:۲۸ قبل‌ازظهر
کد خبر: 1935642
آخرین خبر ها
گزیده خبرها