برگزاری نخستین یادواره شهدای سلامت گیلان ضرورت دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

برگزاری نخستین یادواره شهدای سلامت گیلان ضرورت دارد

اسرار امروز. کار فرهنگی زمان‌بر بوده و تعطیلی هم ندارد و امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه باید شبانه‌روز در خدمت مردم باشند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اسرار امروز؛ دکتر محمدتقی آشوبی - رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گفت: باید نخستین یادواره شهدای سلامت گیلان در هفته دفاع مقدس برگزار شود.

آشوبی افزود: حفظ ارزش‌های مدافعان سلامت در بحران کرونا ضرورت دارد و باید دستاوردها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های مدافعان سلامت در طول بحران کرونا به‌صورت شفاهی و مکتوب حفظ شود.

این مقام مسئول با تبریک آغاز سال تحصیلی اضافه کرد: دانشجویان امانتی از سوی خانواده به دانشگاه بوده و این سرمایه‌ها باید در تعامل با دانشجو و خانواده آن‌ها حفظ و تکریم شود.

وی خاطرنشان کرد: لازم است برنامه‌ریزی‌ها در جهت افزایش رفاه و آسایش دانشجویان دانشگاه در طول سال تحصیلی انجام شود و تلاش‌های همه‌جانبه در راستای ارتقای شاخص‌های رفاهی دانشجویان در سال تحصیلی جدید در دستور کار قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان یادآور شد: کار فرهنگی زمان‌بر بوده و تعطیلی هم ندارد و امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه باید شبانه‌روز در خدمت مردم باشند.

 آشوبی تأکید کرد: باید حضور دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی و رفاهی متوازن، بر مبنای عدالت و همچنین با اولویت افرادی که تاکنون از خدمات رفاهی بهره‌مند نشده‌اند، باشد.

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۶:۵۷ بعدازظهر
کد خبر: 7974177
آخرین خبر ها
گزیده خبرها