وام مهربانی یا نامهربانی بانک ملی و سرگردانی مردم!

وام مهربانی یا نامهربانی بانک ملی و سرگردانی مردم!

اسرار امروزریحانه خوشحال. وام مهربانی بانک ملی و پیچیدن نسخه عجیب و غریبش نارضایتی مردم را به دنبال داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ به دنبال ارسال پیام‌های  تبلیغاتی بانک ملی  مبنی بر طرح اعطای تسهیلات یک ماهه قرض الحسنه به مبلغ 300 میلیون تومان با عنوان طرح مهربانی، که در ابتدا با استقبال پر شور مردم مواجه شد اما  بعد از بررسی ها و پیچیدن نسخه عجیب و غریب بانک ملی مردم فراری شدند! در پی این پیشنهاد وسوسه انگیز بانک ملی آن هم در این برهه از زمان که بحران اقتصادی بیداد میکند، مراجعین زیادی برای دریافت این تسهیلات به شعبات بانک ملی کشور مراجعه نمودند اما پس از مطلع شدن از نحوه سپرده گذاری و دوره بازپرداخت به شکلی عجیب و غریب با نارضایتی تمام، بانک ملی را ترک می کردند.

مردم در حالی بانک ملی را ترک می‌کردند که بسیار ناراحت از پیام ارسالی و تبلیغاتی بانک ملی بعنوان اولین بانک کشور بودند و می‌گفتند« بانک ملی با پیشنهاد این طرح نه تنها مشتریان خود را به سخره گرفته است بلکه باعث شده تا این حجم از جمعیت ساعتها در صف انتظار بانک‌های ملی بمانند و درنهایت پاسخی غیر منتظره و غیرقابل باور بشنوند.»
در این طرح که طرح مهربانی از سوی بانک ملی نامیده شده است به نظر می رسد نام طرح را باید به طرح نامهربانی به مردم تغییر داد زیرا بیشتر از آنکه این طرح  مهربانی به اقتصاد مردم باشد، طرح مهربانی برای خود بانک ملی است زیرا در این طرح برای دریافت وام 300 میلیونی، در یکی از شرایط اعلام شده  وام گیرنده باید 2 میلیارد تومان را یک ماه در اختیار و بلوکه بانک ملی قرار دهد تا بتواند بعد از 1 ماه 300 میلیون تسهیلات دریافت  نماید...!!
واا عجباا از  طرح مهربانی بانک ملی...
این همه مهربانی در باورمان نمیگنجد...!!
آیا کسی که دنبال وام 300 میلیونی است توان سپرده گذاری 2 میلیارد تومانی را دارد؟  آیا کسی که 2 میلیارد تومان پول نقد در حسابش داشته باشد نیاز به 300 میلیون وام شما خواهد داشت؟؟
به راستی هدف مسئولان بانک ملی از طرح چنین موضوعی آن هم با عنوان مهربانی، کمک به اقشار مرفه  جامعه است یا کمک به اقشار ضعیف؟
آیا این کمک و مهربانی به مردم است یا کمک به افزایش منابع بانک ملی؟!

اقشار مرفه که نیاز به کمک شما ندارند. کسی که 2 میلیار پول نقد در حسابش دارد قطعا اموال غیر منقول سنگینی هم دارد آنگاه بجای آنکه شما به او وام بدهید  آنها به شما وام خواهند داد پس بهتر است از  عوام فریبی دست بردارید...

با یک حساب سرانگشتی اگر 2 میلیارد تومانی که در مدت زمان یک ماه در حساب بانک ملی  سپرده گذاری شود تنها  یک درصد سود برایش در نظر بگیریم چیزی حدود 20 میلیون تومان منافع برای بانک ملی به همراه خواهد داشت  و اگر 20 میلیون نفر از این وام استفاده کنند  یک رقم نجومی نصیب بانک ملی،  قدیمی ترین بانک کشور می شود! که از این حجم عظیم منابع، جرعه ای هم به کام مردم  می ریزند!!
شایان ذکر است نه تنها این طرح مورد اقبال مردم واقع نشد  بلکه انتقادات زیادی  از مسئولان بانک ملی کشور  داشتند که چرا برای شعور و وقت مردم احترامی قائل نشده اند.

ارسال شده در یکشنبه ۰۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۶:۴۸ بعدازظهر
کد خبر: 3433161
آخرین خبر ها
گزیده خبرها