شمار جانباختگان آتش سوزی مرگبار لنگرود به  ۳۲ نفر رسید

شمار جانباختگان آتش سوزی مرگبار لنگرود به ۳۲ نفر رسید

اسرار امروز. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش شمار جانباختگان سانحه آتش‌سوزی لنگرود خبر داد و گفت: تاکنون ۳۲ تن از مددجویان این مرکز تحت درمان فوت و بیش از ۱۵ تن دیگر تحت مداوا قرار دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش فوتی‌های ناشی از آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد لنگرود خبر داد و اظهار کرد: تاکنون ۳۲ نفر در این سانحه جان خود را از دست داده‌اند.

آشوبی با ابراز تأسف و تألم از این سانحه مرگبار و اندوه بار، افزود: کادر درمان برای نجات جان مصدومان این حادثه در لنگرود و رشت پای‌کار است.

وی از تشکیل تیم های عملیاتی پاسخ به بحران در رشت و لنگرود خبر داد و گفت: فرایند اعزام و مداوای مصدومان این حادثه همچنان ادامه دارد.

آشوبی با بیان اینکه تیم‌های تخصصی و فوق تخصصی در مرکز آموزشی درمانی ولایت رشت حضور دارند، خاطرنشان کرد: تیم‌هایی از اورژانس پیش‌بیمارستانی نیز در محل حادثه حضور و پس از اقدامات اولیه، سانحه دیدگان و مصدومان را به مرکز استان، منتقل می‌کنند.

وی با بیان اینکه ۶ تن از این مصدومان در بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود تحت مداوا هستند، گفت: هم‌اکنون ۱۰ تن از این مصدومان در مرکز آموزشی درمانی ولایت رشت تحت مداوا هستند.

ارسال شده در جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۱ بعدازظهر
کد خبر: 2471737
آخرین خبر ها
گزیده خبرها