مدیر عامل مجتمع دخانیات گیلان عزل شد

مدیر عامل مجتمع دخانیات گیلان عزل شد

اسرار امروز.طی ماه‌های اخیر، فروش املاک با ارزش دخانیات گیلان حواشی زیادی را در پی داشت که نهایتا با دستور قاطعانه دادستان مرکز استان متوقف شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ؛  پس از تنش های به وجود آمده از فروش املاک ارزشمند شرکت دخانیات گیلان مصطفی صابر مدیر عامل مجتمع دخانیات گیلان عزل و شهیار وهابی سرپرست مجتمع دخانیات گیلان شد. 

در پایان حاشیه های  بوجود آمده از فروش املاک دخانیات گیلان صبح امروز  ، مهدی آشتیانی مدیرعامل شرکت دخانیات ایران پس از بازدید  سرزده  از این مجتمع بزرگ اقتصادی ، مصطفی صابر که از بدنه دخانیات نبوده را عزل و  شهیار وهابی، معاون مالی و پشتیبانی دخانیات گیلان، که از بدنه این بنگاه اقتصادی بزرگ گیلان است را جانشین وی کرد. 

با انتصاب هوشمندانه مدیرعامل شرکت دخانیات ایران از بدنه دخانیات، نور امید در دل کارگران مجتمع گیلان روشن شد و امید است تولید محصولات مجتمع دخانیات گیلان به روزهای اوج خود بازگردد و تا پایان سالجاری که از سوی ” رهبر معظم انقلاب به شعار مهار تورم و رشد تولید”  مزین شده است شاهد تحقق رونق چرخه های اقتصادی و رشد تولید مجتمع دخانیات گیلان باشیم. 

ارسال شده در چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۳ قبل‌ازظهر
کد خبر: 1891568
آخرین خبر ها
گزیده خبرها