تصادف مرگبار در جاده آستارا به تالش

تصادف مرگبار در جاده آستارا به تالش

اسرار امروز. تصادف مرگبار در جاده آستارا به تالش ۲ کشته بر جا گذاشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ رییس پلیس راه گیلان: از جان‌ باختن ۲ نفر بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودرو باری نیسان در جاده آستارا به تالش خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری عصر شنبه در گفت و گو با رسانه ها اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادفی در جاده آستارا به تالش منطقه لمیر، بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه ۲ نفر با یک دستگاه موتورسیکلت در محور جاده آستارا به تالش منطقه لمیر در حال تردد بودند که با یک دستگاه خودرو باری نیسان برخورد کردند، افزود: در این حادثه راکب ۱۴ ساله موتورسیکلت در دم جان‌باخت و ترک‌نشین وی نیز به شدت مجروح و توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

 

رییس پلیس راه استان گیلان با اشاره به اینکه ترک‌نشین ۱۵ ساله موتورسیکلت با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد، گفت: کارشناسان علت تصادف را توجه نداشتن راکب موتورسیکلت به جلو اعلام کرده اند.

 

سرهنگ جاور صفاری با تاکید بر استفاده کلاه ایمنی توسط راکبین موتور سوار تصریح کرد: برای محافظت از سر در برابر ضربات ناشی از تصادفات استفاده از کلاه ایمنی ساده ترین راه است.

ارسال شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۹:۵۲ بعدازظهر
کد خبر: 6808437
آخرین خبر ها
گزیده خبرها