تولید بیش از ۵۴ هزار تن آسفالت توسط شهرداری رشت قابل تقدیر است
رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت:

تولید بیش از ۵۴ هزار تن آسفالت توسط شهرداری رشت قابل تقدیر است

اسرار امروز رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت به آسفالت معابر و خیابان های شهر اشاره کرد و گفت : وظایف شهرداری دارای جزئیات بی شماری است و به شهردار در راستای پیگیری موضوع پسماند خدا قوت می گویم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سید حسین رضویان در جلسه شورای اداری شهرداری با قدردانی از تلاش کارکنان این مجموعه به واسطه خدماتی که به شهروندان ارائه می کنند، گفت : وظایف شهرداری دارای جزئیات بی شماری است و به شهردار در راستای پیگیری موضوع پسماند خدا قوت می گویم.

رضویان با بیان اینکه انتظار داریم شهرداری در پرداختن به موضوعات از بودجه بندی محتوایی برخوردار باشد، اظهار داشت: اگر قرار است سالانه ۲۰ میلیون نفر وارد رشت شوند و یک یا دو روز بمانند این امر نیازمند تغییرات در شهر است و می طلبد اصلاحاتی انجام شود.

وی المان های شهر رشت را ضعیف عنوان کرد و گفت : المان های قابل دفاعی در سطح شهر نداریم و این امر نیازمند توجه مدیران مربوطه است.

وی با قدردانی از تولید بیش از ۵۴ هزار تن آسفالت توسط سازمان عمران شهرداری رشت در سال جاری ، بیان کرد: امیدواریم روزی به ما اعلام کنند که پروژه های در حال اجرا به اتمام رسیده و این امر مستلزم سرعت عمل در کارها است.

این عضو شورای اسلامی شهر یادآور شد: اینکه در موعد انتخابات برای نقاط محروم شعار می دهیم این امر مستلزم آن است در قالب لایحه بودجه برای هر منطقه محروم پروژه ای تعریف کنیم تا شهروندان دلخوش شوند.

ارسال شده در جمعه ۰۳ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۶:۰۳ بعدازظهر
کد خبر: 8571723
آخرین خبر ها
گزیده خبرها