با هر پزشکی که زیر میزی بگیرد برخود قاطع می شود
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان:

با هر پزشکی که زیر میزی بگیرد برخود قاطع می شود

اسرار امروز. ریحانه خوشحال. با 2 پزشک خاطی برخورد و به مراجع قضایی تحویل داده شد / بلاتکلیفی بیش از 30 ساله درمانگاه منجیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با بیان اینکه با پزشکانی که زیر میزی می گیرند برخود قاطع خواهد شد گفت: با 2 پزشک خاطی برخورد و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

دکترحسین ابراهیمی با تاکید براینکه هیچ پزشکی حق ندارد خارج از تعرفه ای که مشخص شده از بیماران پولی دریافت نماید اذعان داشت: در صورت تخلف با این پزشکان خاطی قاطعانه  برخورد و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

 

وی از راه اندازی بخش مراقبت های ویژه کودکان بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری است و با دلار 4000 تومانی سالها قبل، تجهیزاتش خریداری شده اما به دلیل نداشتن نیروی انسانی همچنان معطل مانده است .

 

ابراهیمی بابیان اینکه بخش زنان یبمارستان رسول اکرم  بعد از ماهها تلاش هنوز نتوانسته است پروانه کسب خود را از دانشگاه علوم پزشکی گیلان دریافت نماید گفت: با آنکه ما تعهد داده ایم تا 1 سال آینده به روز رسانی انجام شود اما همچنان پروانه کسب صادر نشده است و اگر دانشگاه علوم پزشکی گیلان تعامل و همکاری بیشتری نداشته باشد بسیاری از مشکلات علی الخصوص مشکل تامین نیروی ما حل نخواهد شد.

 

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان به بلاتکلیفی درمانگاه منجیل اشاره کرد و گفت: بیش از 30 سال است درمانگاه منجیلی بلاتکلیف مانده بود که در این خصوص اقدامات اولیه و مجوزات لازم از وزارت بهداشت اخذ شده و عملیات بازسازی و مقاوم سازی آن به زودی شروع و در بازه زمانی شش ماه الی یک سال به بهره برداری خواهد رسید.

وی مردمی کردن خدمات در همه سرفصل ها را اثربخش توصیف کرد و افزود: طرح های خوبی در حوزه درمان گیلان در دست اقدام داریم که بخشی از آن در سال آینده به ثمر می رسد.

 

حسین ابراهیمی از راه اندازی مجتمع رفاهی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت خبر داد و گفت: این مجموعه شامل فضای ورزشی، تفریحی، ، رستوران  و سالن آمفی تئاتر500 نفره و 32 واحد اقامتی بین 80 تا 120 متری خواهد بود.

 

وی همچنین از ارتقای درمانگاه فومن، احداث درمانگاه بیمارستان رسول اکرم رشت و بهره برداری آن در آینده نزدیک ، احداث مجموعه درمانی و تفریحی در لاهیجان ، احداث درمانگاه در دو شهر رضوانشهر و شفت و راه اندازی درمانگاه در خمام خبر داد و افزود: عملیات احداث به زودی انجام خواهد شد.

 

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان با اشاره به چالش کمبود نیروی انسانی در برخی مراکز درمانی علی الخصوص بیمارستان رسول اکرم گفت :حدود 50 پرستار تا پایان سال جاری و ابتدای سال آینده  بازنشست می شوند که به شدت با چالش جدی در این بخش مواجه خواهیم شد.

 

 تجهیزات انبار شده ای که در انتظار نیروی انسانی خاک میخورد(بیمارستان رسول اکرم رشت)

ارسال شده در چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۳ بعدازظهر
کد خبر: 7117594
آخرین خبر ها
گزیده خبرها