تخصصی شدن خدمات آتش نشانی در اولویت است
رئیس شورای شهر رشت:

تخصصی شدن خدمات آتش نشانی در اولویت است

اسرار امروزمحمد حسین واثق کارگرنیا گفت: شهروندان از عملکرد سازمان آتش نشانی رضایت دارند و عملکرد این نیروهای خدوم مایه مباهات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت، در مراسم افتتاح بزرگترین مرکز تخصصی آموزش ایمنی و آتش‌نشانی شمال گفت: آمادگی نیروهای آتش نشان تضمین کننده امنیت و آرامش شهروندان است.

 وی افزود: هر سازمانی برای ارائه خدمات مطلوبتر باید از به روز ترین و پیشرفته ترین علوم روز دنیا در حوزه تخصصی اطلاع داشته باشد و سازمان آتش نشانی از آن دسته از سازمان ها است که هر اندازه به روز و تخصصی باشد در مواجهه با حوادث می تواند عملکرد مطلوب‌تری در حفظ جان و مال مردم ارائه کند.

کارگرنیا با تاکید به اینکه تخصصی شدن خدمات سازمان آتش نشانی در اولویت است، تصریح کرد: شورای اسلامی شهر رشت همواره به سازمان آتش نشانی نگاه حمایتی دارد و در این راستا در بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری رشت نیز اولویت شورا تامین امکانات و تجهیزات فردی نیروهای آتش نشان با هدف حفظ و تامین سلامت آنان در انجام عملیات ها بوده است .

این مقام مسئول با قدردانی از تلاش های نیروهای آتش نشان شهرداری رشت در ارائه خدمت به شهروندان بیان کرد: شهروندان از عملکرد سازمان آتش نشانی رضایت دارند و عملکرد این نیروهای خدوم مایه مباهات است.

ارسال شده در شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۱ بعدازظهر
کد خبر: 2053153
آخرین خبر ها
گزیده خبرها