نماینده ولی فقیه در استان گیلان از بیمه دی قدردانی کرد

نماینده ولی فقیه در استان گیلان از بیمه دی قدردانی کرد

اسرار امروز. تسویه مطالبات کلیه مراکز درمانی سطح استان از ابتدای سال جاری در حال بهبود است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ مدیر شرکت بیمه دی گیلان به همراه تعدادی از کارکنان  این شرکت، به مناسبت اعیاد شعبانیه و همچنین فرارسیدن نوزدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دی ،در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه  رشت، آیت الله فلاحتی ، حاضر شده  و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت بیمه دی در سطح کشور و استان، درخصوص شرایط خدمت رسانی به جامعه معزز شاهد و ایثارگر توضیحاتی ارائه نمودند.


در این جلسه، مصطفی اسماعیلی، مدیر بیمه دی و نایب رییس شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان به تسویه مطالبات کلیه مراکز درمانی سطح استان تا ابتدای آبان ماه (مطابق قرارداد) اشاره کرده و افزود: از ابتدای سال جاری روند پرداختها در حال بهبود بوده است.

وی اذعان داشت: به منظور بهبود هرچه بیشتر شرایط درمانی ایثارگران، بصورت منظم  ماهیانه، ۱۰ دیدار با خانواده های معزز ایثارگر انجام می‌شود و بصورت مستقیم در جریان ارائه خدمات به این عزیزان  قرار می گیریم.

در ادامه ، آیت الله فلاحتی ، نماینده  ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و اقدامات کلیه پرسنل شرکت بیمه دی  ، از اقدام شایسته دیدار با خانواده های معزز شاهد و ایثارگر تشکر کرد و این مهم را بعنوان یک نقطه قوت برای شرکت بیمه دی  قلمداد نمود. 

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۲ قبل‌ازظهر
کد خبر: 2988261
آخرین خبر ها
گزیده خبرها