نسل جوان این کشور به همت مسئولین کنونی در حال نابودیست

نسل جوان این کشور به همت مسئولین کنونی در حال نابودیست

اسرار امروز.ریحانه خوشحال. مسئولین میزها را رها کنند و اجازه بدهند  تغییر نسل‌ اتفاق بیفتد /عنقریب نقابها می افتد و مردم چهره واقعی بسیاری از سیاستمداران را خواهند دید / فضای انتخابات نسبت به ادوار گذشته فضای سرد و ساکتی را سپری می کند / در حال سپری کردن یک روند نزولی هستیم و این گویای بی اعتمادی مردم در حوزه های مختلف است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ مهندس مصطفی بلورچی کاندیدای جوان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های رشت و خمام در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گیلان گفت: عمق بی اعتمادی در جامعه امروز بیش از چیزی است که قابل تصور باشد.

این کاندیدای جوان در این نشست خبری با توجه به شرایط حال حاضر انتخابات نسبت به دوره های گذشته گفت: بی اعتمادی در مردم موج میزند و عمق بی اعتمادی را می شود در مردم دید .

بلورچی با بیان اینکه فضای انتخابات نسبت به ادوار گذشته فضای سرد و ساکتی را سپری می کند افزود: پیش بینی من اینست که فقط 35 درصد مشارکت مردمی را داشته باشیم زیرا با توجه به اینکه روزهای ابتدایی انتخابات را سپری می کنیم و باید شور و هیجان  زیادی را چون ادوار گذشته شاهد می بودیم اما  در واقعیت ، در حال سپری کردن یک روند نزولی هستیم و این گویای بی اعتمادی توسعه یافته مردم در حوزه های مختلف است.

 

وی اذعان داشت : با توجه به اینکه در ادوار گذشته شعارهای زیادی از سوی نمایندگان داده شد  اما آنقدر رویا گونه و غیر قابل اجرا بود و در نهایت به ثمر ننشست که از مردم سلب اعتماد کرد و امروز تاوان وعده های عملی نشده را با بی اعتمادی و سردی حضور مردم می گیریم . تمامی سیاستمداران آگاهند که بدون مردم نمی توان کاری از پیش برد و انقلاب ما نیز یک تصویر واضح از حضور مردم است.

این فعال اجتماعی با ابراز نگرانی  از وضع موجود اظهار کرد: اکنون به نقطه ای رسیدیم که برای حفاظت از کشورمان  باید روش‌ها تغییر یابد  و رویکردهای نو جایگزین شود تا اعتماد مردم بازگردد چرا که هیچ چیزی برای یک کشور همچون پشتوانه مردمش نیست و بدون مردم هیچ کاری نمی توان کرد.

وی با بیان اینکه از اساس خود را آدم سیاسی نمیدانم گفت: قالب سیاستمدارها بازیگران بسیار خوبی هستند و همچون بازیگرهای سینما توانایی دادن تصویرهای ساختگی به مردم را دارند و در حفظ  تصاویر ساختگی که به مردم دادند بسیار ماهر و هنرمند هستند.

 

مصطفی بلورچی از نمایان شدن چهر های واقعی سیاستمدارن کنونی در آینده نزدیک در فضای رسانه خبر داد و افزود: در حال حرکت به سمتی هستیم که عنقریب این نقابها می افتد ومردم  چهره واقعی بسیاری از این سیاستمداران را خواهند دید که حقیقتا چه کسانی هستند...

وی با بیان اینکه نسل جوان این کشور با همت بلند بسیاری از مسئولین کنونی در حال نابودیست گفت: مجدانه از مسئولین درخواست می کنم که برای حفاظت از جوانان این مملکت و همه داشته ها و ارزش‌های ایران، صندلی ها را ترک و کشورا را در مسیرتحول و تغییرات گام به گام در اختیار جوانان قرار دهند.

 

این پژوهشگر فرهنگی با تاکید بر اینکه متولدین دهه 60 و 70 آخرین نسل ایران در راستای تغییر کشور به سمت توسعه است گفت: برای حفظ ایران باید اجازه داد آخرین شوالیه های دهه 60 و 70 در عرصه های مدیریتی پا به میدان بگذارند و به شدت نیازمندیم سرعت رسیدن تحول را تسریع ببخشیم.

وی با ابراز تاسف از چشم انداز 20 ساله که هنوز به متون نوشته شده آن نزدیک هم نیستیم گفت: اگر قبلا نیاز بود پله پله حرکت کنیم اکنون نیاز است با تمام قوا  حرکت نماییم  چرا که دو سال دیگر به چشم اندازه 20 ساله می‌رسیم اما نه تنها به متون نوشته شده آن نرسیده ایم بلکه حتی در مقام مقایسه هم قرار نداریم و بسیار عقب هستیم و این عقب ماندگی نشان از آن دارد که مسئولین ما برنامه محور نیستند.

 

شایان ذکر است مصطفی بلورچی در پاسخ به خبرنگار اسرار امروز در خصوص اینکه اگر در مجلس سایر نمایندگان شما را همراهی نکردند آیای می خواهید همچون نمایندگان فعلی که برای تحقق نیافتن بسیاری از وعده های خود همراه نبودن باقی نمایندگان را بهانه می کنند شما هم بهانه بیاورید گفت: رسیدن به وعده های واقعی کار بسیار سختی نیست حتی اگر همراهی سایر نمایندگان را نداشته باشند اما از آنجا که برخی ، منافع حزبی و شخصی خود را به منافع جمعی ترجیح می دهند با بهانه های بنی اسراییلی آن را گردن دیگران می اندازند وگرنه اگر واقعا بخواهند کاری انجام دهند و همراهی بقیه نمایندگان را نداشته باشند می توانند از قدرت رسانه ها برای رفع معضل استفاده نمایند.

بلورچی در خاتمه از مسئولین خواست تا میزها را رها کنند و اجازه بدهندن این تغییر نسل‌ها اتفاق بیفتد.

 

ارسال شده در جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۹:۰۶ بعدازظهر
کد خبر: 5705354
آخرین خبر ها
گزیده خبرها