سقوط خودرو با 5 سرنشین به داخل رودخانه  رشت

سقوط خودرو با 5 سرنشین به داخل رودخانه رشت

اسرار امروز. هر پنج مصدوم این حادثه توسط تیم‌های اورژانس به بیمارستان اعزام شدند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ؛ رئیس سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: پنج سرنشین خودروی سواری که به داخل رودخانه لاکان رشت سقوط کرده بودند، نجات یافتند.


شهرام مومنی شامگاه ۶ فروردین ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه حادثه سقوط خودروی سواری در رودخانه به همراه پنج سرنشین به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد، اظهار کرد: پس از آن سریعا یک دستگاه خودروی نجات به همراه چهار آتش نشان به محل حادثه واقع در جاده لاکان، جاده فرعی روستای صیقلان ورزل اعزام شدند.


وی افزود: به محض رسیدن تیم عملیات، سقوط و واژگونی خودروی ساینا از روی پل به داخل رودخانه و انتظار دو مصدوم برای امداد رسانی و انتقال به مکان امن مشاهده شد.


رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با بیان اینکه سریعا به کمک اهالی و آتش نشانان یکی از مصدومان پسر حدودا ۱۱ ساله به مکان امن انتقال یافت، گفت: دیگر مصدوم حادثه که خانم حدودا ۴۳ ساله بود و بدلیل صدمات وارده به پا و لگن قادر به حرکت و جابجایی نبود که توسط تیم عملیات سریعا نسبت به تثبیت و انتقال وی به بیمارستان اقدام شد.


مومنی تصریح کرد: قبل از رسیدن تیم‌های عملیاتی راننده مرد حدود ۵۱ ساله و دو دختر حدود ۱۶ و هشت ساله به کمک اهالی و حاضرین از خودرو خارج و به مکان امن منتقل شده بودند، هر پنج مصدوم این حادثه توسط تیم‌های اورژانس به بیمارستان اعزام شدند. 

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۳:۲۶ بعدازظهر
کد خبر: 9538246
آخرین خبر ها
گزیده خبرها