برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی با حضور اساتید سوئیسی در گیلان
برای اولین بار در ایران؛

برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی با حضور اساتید سوئیسی در گیلان

اسرار امروز. نماینده رسمی و مشاور گروه آموزشی سوئیس در ایران در اولین مجمع رهبران و مدیران کسب و کار گیلان که در رشت برگزار شد، با بیان اینکه کشور سوئیس در زمینه آموزش صحیح حرف برای گفتن دارد گفت: برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی برای اولین بار در کشور ایران، اتفاق جذابی است که با همت گروه دانش بنیان کاشف در استان گیلان در شهریور ماه امسال رقم خواهد خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ محمد رضا طواف افزود: طبق گزارشی در کشور سوئیس، در یک کمپ دانش آموزی ۳۸۰ نفره در رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال از ۸۳ کشور جهان شرکت کردند؛ آنها به منزله استعدادهای بزرگی از کشورهای مختلف در رنگ، زبان و پیشینه فرهنگی متفاوت در یک مکان جمع شدند و در یکی از امن ترین کشورهای جهان تمرین ارتباط ملل را زیست می نمایند.

 

نماینده رسمی و مشاور گروه آموزشی سوئیس در ایران با بیان اینکه بحث جدایی دانش آموزان از خانواده و دادن استقلال به آنها و اینکه قرار است با بهره گیری از این فرصت، یک سری چالش ها بویژه بحث مهارتهای نرم را تجربه کنند، از اهداف این زیست گروهی است، تصریح کرد: دانش آموزان چند روزی را در کمپ و به صورت  گروهی زندگی می کنند و مهارتهای آموزشی در قالب بازی و یادگیری، نقش مهم و مثبتی در ارتقای مهارت های نرم و توسعه فردی آنها دارد.

 

 دکتر طواف ادامه داد: دانش آموزان باید بدانند که چگونه با دیگران در این مدت تعامل داشته باشند، در حالیکه در تمام زمان به مدت یک هفته کنار هم زندگی می کنند و اینکه چه ساعتی خودشان باید از خواب بیدار شوند و چه زمانی آماده برای فعالیت های خارج از کمپ باشند، برای آنها تجربه ای جدید خارج از فضای آموزشی مدرسه است.

 

وی با بیان اینکه دانش آموزان در این یک هفته تحت آموزش اساتید سوئیسی خواهند بود، تصریح کرد: در این کمپ آموزشی دانش آموزان با زبان انگلیسی با هم نوعان خود ارتباط برقرار می کنند و آموزش را از طریق اساتید دریافت می کنند که این موضوع نیز تجربه جذابی از نوعی دیگر از برنامه آموزشی است که در نوع خود بی نظیر می باشد.

 

آمادگی مرکز مشاوره کارآفرینان راشا جهت سرمایه گذاری در پروژه های نوآورانه و خلاق حوزه ICT

 

مدیر عامل مرکز کارآفرینانی راشا اظهار داشت: مجموعه ارتباط سازان موج افزا با بیش از یک دهه سابقه فعال و مستمر در زمینه فروش و نصب سازه های مخابراتی و ارتباطی، تجهیزات شبکه، اتاق سرور و تجهیزات حفاظتی و امنیتی و نیز مشاوره، طراحی، اجراء و نصب بسترهای فیبر نوری در طی این سالها با تلاش های بی وقفه و  همت تیمی مجرب، توانسته به دستاوردهای چشمگیری در حوزه مخابرات دست یابد.

 

دکتر مرسده درخشانفر با بیان اینکه از جمله افتخارات ما کسب مجوزهای متعدد نظیر سمتا بوده است، افزود: موفقیت شرکت ارتباط سازان موج افزا در هدایت و رهبری پروژه های ملی، منجر به اجرای پروژه های نظیر همکاری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است.

 

وی گفت: این موفقیت ها ما را به این نتیجه رساند که با تأسیس مرکز مشاوره کارآفرینی راشا در لاین دوم خود، گامی در راستای ارتقای دانش و مهارت کسب و کار در حوزه های ICT برداریم.

درخشانفر با بیان اینکه مرکز مشاوره راشا، با ارائه خدمات مشاوره تخصصی این آمادگی را دارد که به علاقه مندان و فعالان این حوزه کمک کند، اذعان داشت: تمام تلاش ما این است که با استفاده از تجربیات تخصصی خود مسیر رشد و توسعه پایدار را برای جامعه فراهم آوریم.

 

وی با بیان اینکه ما به تمامی افرادی که تمایل دارند وارد فضای پر چالش و فرصت آفرین ICT شوند مشاوره های موثری را ارائه خواهیم داد، تصریح کرد: از همه علاقه مندان در این حوزه دعوت می کنیم که به مرکز مشاوره کارآفرینی راشا مراجعه نمایند، تا بتوانیم تجربیات خود را در این زمینه با آنان به اشتراک گذاریم.

 

درخشانفر اذعان داشت: به عنوان مدیر عامل مجموعه شرکت ارتباط سازان موج افزا و مرکز کارآفرینان راشا، آمادگی کامل داریم که با همکاری شتاب دهنده کاشف، روی پروژه های نوآورانه و خلاق سرمایه گذاری کنیم و علاقه مندان را در مسیر دستیابی به موفقیت های بزرگ یاری رسانیم.

 

شایان ذکر است، دفتر مرکز مشاوره  کارآفرینی راشا در مرکز استان گیلان، رشت، گلسار ، برج بلانکا پالاس واقع می باشد.

 

ارسال شده در شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۶:۰۰ بعدازظهر
کد خبر: 0095651
آخرین خبر ها
گزیده خبرها