نطق کوبنده ظریف در تلویزیون:  نگذارید بگوییم که در آن 6 ماه تلخ چه گذشت...

نطق کوبنده ظریف در تلویزیون: نگذارید بگوییم که در آن 6 ماه تلخ چه گذشت...

اسرار امروز. تحریم را با عدد نمی‌شمارند/در طول هشت سال دولت آقای روحانی ۷۰۰ تحریم اضافه شد اما در طول سه سال دولت شهید رئیسی ۱۰۰۰ تحریم دیگر اضافه شد/اگر می خواهید به مردم عدد بدهید درست این کار را انجام دهید سر مردم شیره نمالید...

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ ظریف در پاسخ به کارشناس تلویزیون گفت :به من بگویید نفت و پتروشیمی و بیمه و غیره را چه زمانی تحریم کردند؟ 

برجام اجازه نمی‌داد آمریکا تحریم‌ جدیدی بیاورد قانون کاتسا هیچ تحریم جدیدی ندارد چون برجام اجازه نمی‌داد تحریم جدیدی توسط آمریکا وضع شود. 

ظریف ادامه داد: تاریخ را عوض نکنید مردم دیدند در سال ۹۵ و ۹۶ تورم تک‌رقمی شد. بعضی‌ روزنامه‌ها نوشتند ترامپ هیچ وقت از برجام خارج نمی‌شود چون برجام به نفع آمریکا است. 

 تنها کشوری که از اسنپ بک برجام استفاده کرده است جمهوری اسلامی است. 

وی اذعان داشت: سه بار آمریکا را در مجمع عمومی شکست دادیم و ظرفیت غنی‌سازی را از ۲۰ به ۶۰ رساندیم. بایدن قرار بود به برجام برگردد اما اسرائیل و قانون راهبردی مجلس ما مانع برگشت بایدن به برجام شد. 

 در آن ۶ ماه تلخ ما بارها می‌توانستیم برجام را زنده کنیم و مردم از این فلاکت زجر نکشند... 

در طول هشت سال دولت آقای روحانی ۷۰۰ تحریم اضافه شد اما در طول سه سال دولت شهید رئیسی ۱۰۰۰ تحریم دیگر اضافه شد پس اگر می خواهید به مردم عدد بدهید درست این کار را انجام دهید و سر مردم شیره نماید... 

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۶:۰۱ بعدازظهر
کد خبر: 3694760
آخرین خبر ها
گزیده خبرها