انتظار می‌رود به وعده خود برای تخصیص فرصت پاسخگویی عمل کنید
دومین نامه دفتر روحانی به کمیسیون بررسی تبلیغات

انتظار می‌رود به وعده خود برای تخصیص فرصت پاسخگویی عمل کنید

اسرار امروز. دفتر روحانی طی نامه ای به کمیسیون بررسی تبلیغات  نوشت :حال که برخی داوطلبان چنین بی‌محابا اصول اخلاقی و حقوقی را زیرپا گذاشته و در غیاب دکتر روحانی و افراد نامبرده، صحنه مناظره را به عرصه لجن‌پراکنی، تهمت و تخریب تبدیل کرده‌اند، انتظار می‌رود سازمان صداوسیما به وعده و وظیفه قانونی خود برای تخصیص فرصت کافی در زمان مشابه عمل نمایند. 

پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ دفتر حسن روحانی در نامه‌ای به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، با محرز دانستن اتهامات واردشده توسط برخی داوطلبان در مناظره دوم علیه روحانی، دولت وی و افراد منتسب، خواستار عمل به وظیفه قانونی و وعده اعلام‌شده توسط کمیسیون برای تخصیص فرصت دفاع و پاسخ به این ادعاها شد.

آنچه در مناظره دوم در ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ گذشت، امیدواریم تردیدی برای اعضای محترم این کمیسیون باقی نگذاشته باشد که اظهارات بیان‌شده، توهین آشکار و اتهام مستقیم است که طرح آن‌ها مصداق هتک حرمت و شخصیت افراد حقیقی و حقوقی بوده که قابلیت پیگیری قانونی و قضائی دارد.
حال که برخی داوطلبان تائید صلاحیت‌شده چنین بی‌محابا اصول اخلاقی و حقوقی را زیرپا گذاشته و در غیاب دکتر روحانی و افراد نامبرده، صحنه مناظره را برخلاف تأکید مکرر مقام معظم رهبری به عرصه لجن‌پراکنی، تهمت و تخریب تبدیل کرده‌اند، انتظار می‌رود سازمان صداوسیما و آن کمیسیون به وعده و وظیفه قانونی خود برای تخصیص فرصت کافی در زمان مشابه عمل نمایند. 

ارسال شده در جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۴:۵۴ بعدازظهر
کد خبر: 3838153
آخرین خبر ها
گزیده خبرها