در زندگی سیاسی و شخصی پزشکیان یک نقطه سیاه وجود ندارد
محمدعلی نجفی استاندار اسبق گیلان؛

در زندگی سیاسی و شخصی پزشکیان یک نقطه سیاه وجود ندارد

اسرار امروزانتخابات کوتاهترین و کم هزینه‌ترین راه برای تحول در کشور است که متاسفانه با برخوردها و نوع نگرش‌های چندساله گذشته شاهد سردی مردم نسبت به آن شدیم/ باید باور کنیم که قهر با صندوق رای هدیه به کسانی است که نمی‌خواهیم وارد مسئولیت شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، دکتر محمدعلی نجفی استاندار اسبق گیلان در جمع مدیران ادوار حامی دکتر پزشکیان استان گیلان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: انتخابات کوتاهترین و کم هزینه‌ترین راه برای تحول در کشور است که متاسفانه با برخوردها و نوع نگرش‌های چندساله گذشته شاهد سردی مردم نسبت به آن شدیم. امروز کشور مشکلات سهمگینی را شاهد است و برای رهایی از این مشکلات راهی جزء حضور در انتخابات نداریم.

قهر با صندوق رای هدیه به کسانی است که نمی‌خواهیم وارد مسئولیت شوند

وی افزود: باید باور کنیم که قهر با صندوق رای هدیه به کسانی است که نمی‌خواهیم وارد مسئولیت شوند.

استاندار اسبق گیلان با اشاره اعلام حمایت نیروهای اصلاح‌طلب و اعتدالی از دکتر پزشکیان گفت: رای ما به کسی است که صادق است و صادقانه عمل می‌کند. او از جنس امید و ساده و بی‌ادعا است.

نگاه پزشکیان به سیاست خارجی با افرادی است که در عمل موفق بوده است

نجفی در ادامه بیان داشت: دکتر پزشکیان کلماتش متعلق به خودش است و با مردم ارتباط می‌گیرد. نگاهش به سیاست خارجی با افرادی است که در عمل موفق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: پزشکیان یک فرصت برای عدالت‌خواهان و محرومان است و ثابت کرده که اهل مبارزه با فساد است.

پزشکیان شجاع و صریح است وعده‌های فریبنده نمی‌دهد

نجفی با اشاره به خصوصیات فردی پزشکیان اظهار داشت: در زندگی سیاسی و شخصی او یک نقطه سیاه وجود ندارد و شجاع و صریح است. وعده‌های فریبنده نمی‌دهد. بعضی درخواست دارند در مناظرات تندتر صحبت کند، ولی معتقد است که برخلاف واقعیات نگوید.

گیلان در زمینه تسهیل کسب و کار جزء استان‌های آخر کشور است

وی با اشاره به وضعیت استان گیلان گفت: در مورد عملکرد ما باید به آمار رجوع شود. مدتی پیش شاهد بودیم که در زمینه تسهیل کسب و کار رتبه ۲۶ گیلان را به دست آوردیم که جزء استان‌های آخر کشور است.

پروژه راه آهن که ۸۵ درصد زیرساخت آن در دولت گذشته به اتمام رسید را یادگار خودشان می‌دانند

این مدیر ارشد گذشته اشاره داشت: وقتی مدیران از عملکرد خود دفاع می‌کنند انتظار داریم گذشته را نفی نکنند. مخصوصا که قاطبه پروژه‌های امروزی از گذشته آغاز شده است. ما شاهدیم که همین پروژه راه آهن که ۸۵ درصد زیرساخت آن در دولت گذشته به اتمام رسید را یادگار خودشان می‌دانند.

در گذشته اجازه ریاست سازمان برای واردات چای لازم بود

رئیس اسبق سازمان چای کشور با اشاره به حجم سنگین واردات چای در کشور خاطرنشان کرد: زمانی که من رئیس سازمان چای بودم و بعد از آن اجازه ریاست سازمان برای واردات چای لازم بود، حالا یک شرکت نوپا میلیون‌ها تن چای وارد کرده است و بانک مرکزی نیز اجازه داده است.

در یک سال دو میلیون و صد هزار تن برنج وارد شده است

وی به حجم سنگین واردات برنج نیز اشاره کرد و گفت: در بحث برنج هیچگاه واردات ما به اندازه سیصد چهارصد هزار تن نبوده است و ما در استان ایستادگی می‌کردیم. شما دیدید در یک سال دو میلیون و صد هزار تن برنج وارد شده است و از استان کاری نکردند و با این واردات کشاورز را بیچاره کردند و کیفیت برنج گیلان را هم زیر سوال بردند.

ما از مدیران فعلی می‌خواهیم که گذشته را انکار نکنند

استاندار اسبق گیلان و البرز اضافه کرد: ما از مدیران فعلی می‌خواهیم که گذشته را انکار نکنند، ولی تنها فکر و ذکر این مدیران شده است برداشتن برخی افراد! در مورد آمار و ارقام هم من یاد جمله مرحوم ترکان می‌افتم که به یکی از آن‌ها می‌گفت شما عدد بلد نیستید.

واقعا فرق می‌کند چه کسی رئیس جمهور باشد

 

وی با درخواست از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای گفت: واقعا فرق می‌کند چه کسی رئیس جمهور باشد و امیدواریم با رای به دکتر پزشکیان مسیر عقلانیت و توسعه در کشور ایجاد شود.دیار میرزا

ارسال شده در دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۵ قبل‌ازظهر
کد خبر: 4787649
آخرین خبر ها
گزیده خبرها