25 هزار کنتور ارتقا یافته در گیلان نصب شد
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان؛

25 هزار کنتور ارتقا یافته در گیلان نصب شد

اسرارامروز. حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با اشاره به نزدیک شدن به پایان گازرسانی در استان ، 15 پروژه کیفی و بهبود در شرکت گاز استان گیلان اجرا می شود.

جلسه رؤسای واحدها و ادارت گاز با مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در سالن اجتماعات روابط عمومی گاز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی گاز گیلان، در این نشست حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان کیلان بر لزوم توجه بیشتر به افزایش کیفیت عملکرد شرکت تاکید کرد. وی از همه رؤسا و همکاران خواست تا با جدیت و انجام سریع کارها در جهت جلب هرچه بیشتر رضایتمندی مشترکین کوشا باشند و با ارائه نظرات و ایده های سازنده و خلاقانه شرکت را در مسیر تعالی یاری رسانند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان گازرسانی در استان از اجرای 15 پروژه کیفی و بهبود در شرکت گاز استان گیلان خبر داد. اکبر در همین راستا از نصب 25 هزار کنتور ارتقا یافته در سال جاری در سطح استان خبر داد و گفت: این کنتورها بسیار دقیق بوده و می توانند به طور کامل میزان گاز مصرفی را اندازه گیری نمایند و با نصب این کنتورها مسئله اتلاف گاز به حداقل خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کیلان همچنین از راه اندازی کانال مخابراتی امن و اختصاصی شرکت گاز استان گیلان به عنوان یکی از پروژه های کیفی بسیار مهم یاد کرد و عنوان نمود: هم اکنون تمام شهرهای غربی استان به این شبکه متصل شده اند و امیدواریم تا پایان ماه جاری تمام شهرهای استان به این شبکه متصل شوند. وی گفت: پس از اتمام كامل پروژه و با افزايش قابل توجه سرعت شبكه داخلي شركت گاز، امكان مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار در اداره مرکزی، برگزاری جلسات بصورت ویدئو کنفرانس، راه اندازی دوربین مدار بسته در ادارات و ایستگاههای CGS و راه اندازی مرکز تلفن متمرکز فراهم خواهد شد.

در پایان رؤسای واحدها و ادارات نظرات، پیشنهادها و سؤالات خود را مطرح و مدیرعامل به آنان پاسخ داد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۲۹ بعدازظهر
کد خبر: 9060508
آخرین خبر ها
گزیده خبرها