شعبه بانک قرض الحسنه مهر  در تالش افتتاح شد
با حضور رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران

شعبه بانک قرض الحسنه مهر در تالش افتتاح شد

اسرارامروز. همزمان با هفته بانکداری اسلامی طی مراسمي با حضور مديران ارشد بانک ، فرماندار تالش و جمعي از مديران ادارت و سازمانها و کسبه بازار شعبه تالش بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح شد.

همزمان با هفته بانکداری اسلامی طی مراسمي با حضور مديران ارشد بانک ، فرماندار تالش و جمعي از مديران ادارت و سازمانها و کسبه بازار شعبه تالش بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این مراسم محسن پدارم رئیس هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ایران به تشريح عملکرد کلي این بانک پرداخت و بيان داشت: بانك قرض الحسنه مهر ايران اولين بانك تخصصي قرض الحسنه در كشور مي باشد كه فعاليت خود را از سال 1386 آغاز نموده و در حال حاضر با 540 شعبه در سراسر كشور به هموطنان خدمت رساني مي كند.

وی افزود: هدف کلی این بانک ترویج سنت پسنديده و الهي قرض الحسنه و رفع نيازهاي ضروري مردم وحمايت از نيازمندان از طريق پرداخت تسهيلات قرض الحسنه مي باشد. در همين راستا در طي يک دهه خدمت رساني بانک قرض الحسنه مهر ايران گام هاي موثري در حوزه ازدواج ، معيشت و اشتغالزايي برداشته است .

رئیس هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ایران در پایان سخنانش از همه مسئولین حاضر در جلسه خواست تا با حمایت های همه جانبه، این بانک را در انجام ماموريت هاي واقعي خود که کمک و دستگيري از محرومين و اقشار كم درآمد جامعه مي باشد ياري کنند.

سید عیسی مهدوی فرماندار تالش نیز در این مراسم با تبريک عيد قربان، هفته بانکداري اسلامي و هفته دولت افتتاح اين شعبه را همزمان با آغاز شروع بكار دولت دوازدهم به فال نيك گرفت و توسعه بانكداري اسلامي را يكي از اهداف دولت عنوان کرد و گفت: كاهش نرخ سود بانكي مصداق يكي از هدف گذاري ها و برنامه ريزي درهمين راستا است. وی از همه مسئولین ادارات و سازمانهای شهرستان تالش خواست تا با حمایت از بانک قرض الحسنه مهر ایران در جهت رفع نيازهاي مالي نيازمندان و افراد کم درآمد اين شهرستان گامهاي موثري بردارند.

محمد بلادی چولابی مديريت شعب بانک قرض الحسنه مهر استان گيلان نیز ضمن عرض خير مقدم به ميهمانان و تبريک عيد قربان و هفته بانکداري اسلامي با ابراز خرسندي از استقبال مردم تالش از بانک قرض الحسنه مهر ايران به ارائه گزارشي از عملكرد استان در خصوص خدمات ارائه شده این بانک در گيلان پرداخت .

59d1f68c008fc.jpg

59d1f6cc73ba1.jpg

ارسال شده در دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۸ بعدازظهر
کد خبر: 2165394
آخرین خبر ها
گزیده خبرها