​مردم دارند داد می زنند نمی شنوید؟
امام جمعه ماسال در خطبه های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد:

​مردم دارند داد می زنند نمی شنوید؟

اسرارامروز.برخی از مدیران این طور هستند که هرچه داد می زنی ککشان هم نمی گزد/ آفای رئیس دانشگاه! اگر ۳ ماه حقوق تو را ندهند چه می‌کنی؟ جواب بده به من؟/ برخی مسئولین فقط مفت خوری را یاد گرفته اند!


حجت الاسلام سید هادی موسوی امام جمعه ماسال در بخشی از خطبه های نماز جمعه ماسال با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص تعطیلی داروخانه بیمارستان رسالت ماسال گفت: ضمن اینکه تقدیر و تشکر می‌کنیم از زحمات پرسنل عزیز و ریاست این بیمارستان، از دانشگاه علوم پزشکی گیلان گله داریم. چرا باید بیمارستان ماسال به این روز برسد؟ چرا باید داروخانه تعطیل شود؟

وی افزود: واقعا این مشکلات قابل حل نیست؟ این همه مدت این همه سر و صدا ایجاد شده، دانشگاه علوم پزشکی گیلان عرضه حل این مشکل را ندارد؟ این توانمندی را ندارد؟

امام جمعه ماسال با انتقاد از ارجاع مردم برای مشکلات جزئی به شهرهای اطراف، اظهار داشت: چرا با آبروی شهرمان بازی می‌کنید؟ من با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان ارتباط هم دارم اما در بحث کار تعارف نداریم.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: ضمن ارج نهادن به همه عزیزان این دانشگاه و خسته نباشید به آنها، باید پرسید واقعا این عرضه در مدیریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیست که مشکلات بیمارستان ماسال را حل کند؟ نه تنها مشکلات داروخانه بلکه سایر مشکلات عدیده بیمارستان را که نمی‌خواهم اینجا مطرح کنم.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گیلان با انتقاد شدید اللحن از بی توجهی مسئولین امر تاکید کرد: برخی از مدیران این طور هستند که هرچه داد می زنی ککشان هم نمی گزد. بی خیالند. اینقدر بی تفاوتی می‌کنند تا این مساله هم به موضوعی سیاسی بدل شود و بعد پا شوند و بگویند این طور شد آن طور شد.

وی ادامه داد: مردم دارند داد می زنند نمی شنوید؟ نظام جمهوری اسلامی زحمت کشیده این همه هزینه کرده و بیمارستان را درست کرده آن وقت ما نتوانیم آن را سر و سامان بدهیم؟

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: من خواهشم این است؛ اگر صدای ما به گوش مسئولین علوم پزشکی می رسد قضیه را جمع کنند. طوری نشود که مردم تصور نکنند ما هر چه داد می نزیم هیچ کس توجهی نمی‌کند.

امام جمعه ماسال با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای مردم شهرستان گفت: برخی مسئولین فقط یاد گرفته اند مفت بخورند و مفت راه بروند. آفای رئیس دانشگاه! اگر ۳ ماه حقوق تو را ندهند چه می‌کنی؟ جواب بده به من؟ آقایان معاونین اگر زن و بچه تو مشکل بر بخورد برود بیمارستان به او بگویند فلان چی نداریم چه می کنی؟ مردم دارند داد می زنند برسید به داد مردم. اینها به تعبیر امام خمینی ولی نعمت ما هستند.

وی افزود: برخی اصلا توجهی ندارند. برای خودشان و موقعیتشان فکر می‌کنند. این خیلی بد است. اگر به این مردم خدمت نکنیم خیانت کرده ایم. ماسال نیوز

ارسال شده در چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۵ بعدازظهر
کد خبر: 1238661
آخرین خبر ها
گزیده خبرها