آیین اختتامیه سوگواره بین المللی عکاسی جلوه عاشقی
منطقه آزاد انزلی برگزار کرد

آیین اختتامیه سوگواره بین المللی عکاسی جلوه عاشقی

اسرارامروز.آیین اختتامیه سوگواره بین المللی عکاسی جلوه عاشقی با موضوع محرم و عاشورا به همت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

آیین اختتامیه سوگواره بین المللی عکاسی جلوه عاشقی با موضوع محرم و عاشورا به همت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.1422 عکاس آثار خود را در به این سوگواره که از ماه محرم آغاز و تا پایان ماه صفر سالجاری ادامه داشت ارسال کردند.

به گزارش اسرار امروز ، مهدی کاظمیان مدیر فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد انزلی و دبیر این سوگواره عکاسی در این مراسم که باحضور مدیران و معاونین این سازمان و هنرمندان از سراسر کشور در منطقه آزاد انزلی برگزار شد ، بیان کرد : سوگواره جلوه عاشقی در دو بخش عکاسی با دوربین عکاسی و عکاسی با موبایل برگزار شد و ۳۸۹۴ قطعه عکس در مجموعه به دبیرخانه ارسال شد که ۲۵۹۰ قطعه عکس در بخش عکاسی با دوربین و ۱۳۰۴ قطعه در بخش تلفن همراه بوده و کمیته داوران ۳۲۱۵ عکس را قابل رقابت ارزیابی کردند.

بنا بر این گزارش در بخش عکاسی با دوربین به ترتیب رضا عیسی پور از اردبیل ، وحید مومن زاده از اصفهان و امین پاسی شیرازی از شهر کرد نفرات برگزیده اعلام شدند و در بخش عکاسی با موبایل پژمان مولایی از اندیمشک  ، مژگان جعفری از رشت و امیرمحبوب یگانه از بندرانزلی رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

لازم بذکر است کمیته داوران متشکل از استاد کریم ملک مدنی ، رامین مقدم و محمد گلچین بوده که آثار  ارسالی را بررسی و نفرات برگزیده را معرفی کردند.

 

ارسال شده در پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۴ بعدازظهر
کد خبر: 6892356
آخرین خبر ها
گزیده خبرها