برای اولین بار در استان گیلان ،جشن بزرگ خدمتگزاران عرصه سلامت با همت دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

برای اولین بار در استان گیلان ،جشن بزرگ خدمتگزاران عرصه سلامت با همت دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

در آستانه روز جهانی کارگر با همت رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان برای اولین بار در تاریخ این دانشگاه ،جشن بزرگ خدمتگزاران عرصه سلامت با حضور کارگران این مجموعه و خانواده هایشان برگزار شد. قشری که بدون حضور آنان حاذق ترین پزشکان هم نمی توانند خدمات خود را به درستی ارائه دهند. کارگرانی که آرام ترین،زحمتکش ترین و مسئولیت پذیرترین اقشار جامعه ما هستند و انتظار دارند که جامعه هم به آنان توجه کنند. دکترشاهرخ یوسف زاده چابک که پیش از این ریاست بیمارستان پورسینای رشت را به عهده داشت اعتقاد دارد که برگزاری اینگونه جشنها و برنامه های شاد در روحیه نیروی انسانی تاثیرگذار بوده و باید به سلامتی روح و روان آنان در کنار وضع معیشتی نیز توجه کرد. بنابراین جشن بزرگ خانواده پورسینا را هر ساله در این بیمارستان برگزار کرد .

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در این جشن که در محل سالن اجتماعات بیمارستان الزهرا برگزار شد ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر گفت: در دنیا شغل های زیادی وجود دارد اما این توفیق نصیب هر کسی نمی شود که بتواند به بیماران خدمت رسانی کند .کارگرانی که در عرصه سلامت فعالیت می کنند دارای ارزشهای ویژه ای هستند زیرا سطح رضایتمندی مردم از کیفیت خدمات درمانی به سطح کیفیت خدمات این کارگران زحمتکش و بی ادعا وابسته است.

دکتر یوسف زاده خاطرنشان کرد: نگاه، لبخند و رفتار این گروه از فعالان عرصه سلامت در ذهن مراجعین باقی خواهد ماند و سطح رضایتمندی را تعیین می کند زیرا میزان تماس آنان با مردم بیشتر از پزشکان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اهمیت نقش کارگران در ارایه خدمات سلامت و تعیین سطح کیفی خدمات درمانی توسط حلقه کارگران در عرصه سلامت ، خاطرنشان کرد: بر ما واجب است تا نگاه عمیق تری به نقش ارزنده ی کارگران داشته باشیم و بهتر و بیشتر ببینیم که نقش آنان در این عرصه چیست.

وی یادآور شد:در مسیر رو به جلوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان باید همه ، خود را از یک خانواده بزرگ بدانند تا با نزدیکی با یکدیگر در این مسیر جدید و طولانی که گاها ممکن است با مشکلاتی هم روبرو باشد به هدف خود برسیم.

دکتر یوسف زاده ادامه داد :حرکت در این مسیر جدید بدون همکاری و همراهی این قشر عزیز امکان پذیر نیست.

در جشن بزرگ خدمتگزاران عرصه سلامت که با حضور معاونین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خانواده های آنان برگزار شد برنامه های متنوعی هم چون موسیقی زنده، شعبده بازی، نمایش اجرا شد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۷ قبل‌ازظهر
کد خبر: 61
آخرین خبر ها
گزیده خبرها