از مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان تقدیر کرد
یکی از سرمایه گذاران بزرگترین مرکز تفریحی - تجاری شمال کشور؛

از مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان تقدیر کرد

اختصاصی/اسرارامروز. مهدی مختاری یکی از سرمایه گذاران بزرگترین مرکز تفریحی - تجاری شمال کشور؛گفت: مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان اهتمام جدی در تسریع روند اداری و فنی و ایجاد زیرساختهای برقی سیتادیوم داشتند.

مهدی مختاری یکی از سرمایه گذاران بزرگترین مرکز تفریحی - تجاری شمال کشور با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان گفت: وظیفه ای به گردن اینجانب بود که باید انجام می دادم.

مختاری با اشاره به پروژه بزرگ سیتادیوم،خاطرنشان کرد : جناب آقای مهندس بلبل آبادی از زمان معاونت تاکنون بعنوان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان، اهتمام جدی در تسریع روند اداری و فنی و ایجاد زیرساختهای برقی سیتادیوم داشتند.

سرمایه گذار سیتادیوم در ادامه با تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان،گفت:حمایت چنین مدیرانی از سرمایه گذاران ضمن رعایت اصول فنی و قانونی باعث ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران می شود.

وی یادآور شد: اینجانب بر خود لازم می دانم از تلاش های حضرتعالی و همکاران محترمتان در تسریع اجرای خط انتقال برق به سیتادیوم تقدیر و تشکر نمایم .

عظیم بلبل آبادی در این دیدار ضمن قدردانی از سرمایه گذاران سیتادیوم در راستای ایجاد اشتغال،گفت: برخورد مناسب با ارباب رجوع بویژه در بخش سرمایه گذاری به جهت تامین و تولید اشتغال در منطقه جزء ماموریتهای اصلی ما در راستای رفع بیکاری وحمایت از تولید در استان است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان افزود: این پروژه بطول 1800 متر کابل 63 تک مداره رشت شمالی پست مقدم در سمت چپ جاده رشت به خمام است که از موقعیت استراتژیک برخوردار می باشد  و تغییر خط انتقال هوایی به زمینی و آزاد شدن زمینهای با ارزش در حریم دکلهای فشار قوی،برای اهالی منطقه شبیه معجزه است که با هزینه سرمایه گذاران پروژه سیتادیوم انجام می شود.

بلبل آبادی گفت: اقدام سرمایه گذاران پروژه سیتادیوم باعث ایجاد اشتغال و رونق گردشگری می شود که منافع عموم مردم گیلان را تضمین می کند بنابراین هر پروژه ای که باعث ایجاد اشتغال شود برای ما دارای اهمیت است و باید هر کاری که برای اجرای این پروژه می توانیم انجام دهیم.

وی اظهار امیدواری کرد که این پروژه به خوبی به انجام برسد.

 

ارسال شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰ قبل‌ازظهر
کد خبر: 3884314
آخرین خبر ها
گزیده خبرها